Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – Podopieczny z depresją

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą najnowszą lekcją niemieckiego pod tytułem Depressionen im Alter – czyli jak pomóc podopiecznemu z depresją. Kontynuujemy w niej temat depresji u osób starszych.

Czytając naszą lekcję, poznacie Opiekunkę pani Brigitte – Michaelę, która rozmawia z Basią o opiece nad seniorem cierpiącym na depresję. Michaela wyjaśnia, co jest największym problemem u osób depresyjnych i jak opiekun może próbować mu pomóc. Dzięki temu poznajemy m.in. rytuały ułatwiające zasypianie czy sposoby na poprawę nastroju podopiecznego. Dowiadujemy się również, na czym często polega problem z rodziną pacjenta z demencją.

W dialogach i listach słówek znajdziecie rozbudowane słownictwo i zwroty związane z demencją i typowymi dla niej stanami nastroju. W sekcji ćwiczeń przygotowaliśmy dla Was zdania, wśród których trzeba wybrać te prawdziwe.

Zachęcamy do śledzenia ATERIMA MED na Facebooku, gdzie publikujemy m. in. warte zapamiętania wyrażenia z lekcji z Basią!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy