Aktualności

Sprawdź, ile umiesz! Test sprawdzający z lekcji 51-60

Nasz internetowy kurs języka niemieckiego ma już 60 lekcji, więc najwyższa pora upewnić się, czy w ostatnich miesiącach uczyliście się wystarczająco pilnie! Możecie to sprawdzić rozwiązując szósty test podsumowujący, który obejmuje materiał z ostatnich miesięcy.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie m. in. krzyżówkę, test wielokrotnego wyboru, zdania do uzupełnienia oraz tabelkę sprawdzającą znajomość rzeczowników związanych z państwami i religiami. Nie będziemy ukrywać, że test jest trudny. Potraktujcie go zatem jako sprawdzenie, ale też kolejny materiał, który powinien zmotywować Was do samodzielnej nauki.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie potrzebne słownictwo. Wszystkie lekcje w naszym najlepszym w Polsce bezpłatnym kursie niemieckiego tworzonym specjalnie dla Opiekunów osób starszych znajdziecie jak zawsze na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki

 

Poprawne rozwiązania zadań znajdziecie w Wersji do druku – sprawdźcie, ile poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.


Test podsumowujący lekcje 51-60 dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i czekamy na komentarze o tym, jak Wam poszło!