Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile umiesz! Test sprawdzający z lekcji 51-60

Nasz internetowy kurs języka niemieckiego ma już 60 lekcji, więc najwyższa pora upewnić się, czy w ostatnich miesiącach uczyliście się wystarczająco pilnie! Możecie to sprawdzić rozwiązując szósty test podsumowujący, który obejmuje materiał z ostatnich miesięcy.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie m. in. krzyżówkę, test wielokrotnego wyboru, zdania do uzupełnienia oraz tabelkę sprawdzającą znajomość rzeczowników związanych z państwami i religiami. Nie będziemy ukrywać, że test jest trudny. Potraktujcie go zatem jako sprawdzenie, ale też kolejny materiał, który powinien zmotywować Was do samodzielnej nauki.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie potrzebne słownictwo. Wszystkie lekcje w naszym najlepszym w Polsce bezpłatnym kursie niemieckiego tworzonym specjalnie dla Opiekunów osób starszych znajdziecie jak zawsze na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki

 

Poprawne rozwiązania zadań znajdziecie w Wersji do druku – sprawdźcie, ile poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.


Test podsumowujący lekcje 51-60 dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i czekamy na komentarze o tym, jak Wam poszło!

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy