Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA o bezpiecznej pracy

Kolejny raz mieliśmy przyjemność wesprzeć inicjatywę, która promuje pracę bez ryzyka poza granicami Polski.

Podczas konferencji szkoleniowej poświęconej tematyce bezpiecznej pracy, która odbyła się 7 czerwca 2011r. w Auli Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, przedstawicielka Agencji Zatrudniania ATERIMA, wygłosiła prelekcję na temat "Bezpieczna praca za granicą". Tematyka ta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony licznie przybyłych gości.

W dyskusji wzięli również udział:

  • Stowarzyszenie PoMOC
  • Komenda Miejska Policji w Częstochowie
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie


Cieszymy się, że działalność agencji zatrudnienia ATERIMA w zakresie sprawdzonej i pewnej pracy poza granicami naszego kraju, została znowu doceniona przez pracowników fundacji oraz przedstawicieli administracji państwowej.


konf_062011_1

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy