Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Co czuje Opiekunka

Jest już dostępna 55 lekcja w naszym internetowym kursie niemieckiego! Czy i Wy czasem miewacie gorszy nastrój i bardzo tęsknicie za domem? Zobaczcie, jak z chandrą w Niemczech poradziła sobie Basia Oleksy.

Każdy czasem czuje spadek motywacji i miewa gorszy nastrój - zwłaszcza w trakcie dłuższych pobytów za granicą. Basia nie jest tutaj wyjątkiem i w naszej najnowszej lekcji Sehnsucht nach Hause - czyli co czuje Opiekunka opowiada właśnie o takich dniach. Nie umknęło to uwadze syna jej podopiecznej, który bardzo starał się poprawić humor opiekunce swojej mamy.

Wymyślonym przez Hansa lekarstwem na przygnębienie naszej bohaterki była wizyta w polskiej restauracji. Dlatego w słowniczku znajdziecie wiele słówek i zwrotów, które na pewno przydadzą się Wam w kuchni, przy stole i podczas zamawiania jedzenia poza domem. Koniecznie sprawdźcie swoich sił w przygotowanych przez nas ćwiczeniach!

A co Wy robicie, gdy dopada Was chandra i tęsknota za krajem i rodziną? Zapraszamy do dzielenia się sprawdzonymi pomysłami w komentarzach pod lekcją!Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy