Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Co czuje Opiekunka

Jest już dostępna 55 lekcja w naszym internetowym kursie niemieckiego! Czy i Wy czasem miewacie gorszy nastrój i bardzo tęsknicie za domem? Zobaczcie, jak z chandrą w Niemczech poradziła sobie Basia Oleksy.

Każdy czasem czuje spadek motywacji i miewa gorszy nastrój - zwłaszcza w trakcie dłuższych pobytów za granicą. Basia nie jest tutaj wyjątkiem i w naszej najnowszej lekcji Sehnsucht nach Hause - czyli co czuje Opiekunka opowiada właśnie o takich dniach. Nie umknęło to uwadze syna jej podopiecznej, który bardzo starał się poprawić humor opiekunce swojej mamy.

Wymyślonym przez Hansa lekarstwem na przygnębienie naszej bohaterki była wizyta w polskiej restauracji. Dlatego w słowniczku znajdziecie wiele słówek i zwrotów, które na pewno przydadzą się Wam w kuchni, przy stole i podczas zamawiania jedzenia poza domem. Koniecznie sprawdźcie swoich sił w przygotowanych przez nas ćwiczeniach!

A co Wy robicie, gdy dopada Was chandra i tęsknota za krajem i rodziną? Zapraszamy do dzielenia się sprawdzonymi pomysłami w komentarzach pod lekcją!Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15