Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Poleć nam godną zaufania koleżankę” i wygraj nagrody!

Trwa wakacyjny konkurs, w którym za polecenie nam nowego pracownika (poza gwarantowaną premią) rozdajemy także nagrody: ekskluzywne kosmetyki marki Dior lub karty podarunkowe na wymarzone zakupy. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe polecenia! 

Premia_Nag_2

Cieszymy się z dużego zainteresowania konkursem i rekomendacji wszystkich Waszych godnych zaufania koleżanek zainteresowanych pracą jako Opiekunka osób starszych w Niemczech. Polecenia płyną do nas teraz jeszcze liczniej! 

O najwyższą nagrodę walczy m.in. Pani Wanda z Olesna. Od początku zabawy poleciła już dwie osoby, które zostały zatrudnione i pracują obecnie w Niemczech! 

Wanda

Przypominamy, że:

  • konkurs skierowany jest wyłącznie do Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED
  • polecony w ramach konkursu kandydat musi przepracować co najmniej 30 dni: niektóre z wakacyjnych ogłoszeń, w tym także oferty wyjazdu na 4 lub 6 tygodni znaleźć można tutaj
  • polecony kandydat musi wyjechać do Niemiec przed 16 września

Znasz godną zaufania koleżankę zainteresowaną pracą w naszej firmie? A może chcesz podjąć z nami współpracę? Odezwij się do nas: 

  • telefonicznie: 12 297 66 55
  • mailowo: opiekunki@aterima-med.pl 

Więcej informacji na temat konkursu dostępnych jest również pod powyższym numerem telefonu.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy