Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Warsztaty MSW i Stowarzyszenia PoMOC dla pracowników ATERIMA MED

„Identyfikacja i interwencja w pierwszym kontakcie z ofiarą handlu ludźmi” to szkolenie przygotowane dla nas przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i zaprzyjaźnione Stowarzyszenie PoMOC. To już kolejny etap, podczas którego pracownicy ATERIMA MED zdobywają wiedzę z tego zakresu, jednak pierwsze warsztaty prowadzone także przez MSW.

Szkolenie, które odbyło się 10 lipca, jest częścią projektu „Bezpieczna praca za granicą” organizowanego przez naszą firmę i Stowarzyszenie PoMOC. Nasz partner przez kontakt z ofiarami handlu ludźmi każdego dnia pośrednio spotyka się z działaniami oszustów i werbowników

My z kolei czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo wszystkich, którzy nam zaufali, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę. Uczymy się lepiej rozpoznawać potencjalne ofiary oraz pomagać osobom, które wcześniej mogły stać się ofiarami oszustów i handlarzy. Zdobywamy także informacje, jak postępować w sytuacji zagrożenia, z którymi możemy mieć styczność w swojej codziennej pracy. 

Dzięki udziałowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w lipcowym szkoleniu zyskaliśmy jeszcze więcej informacji na temat zagrożenia handlem ludźmi, jego rodzajów i sposobów ich rozpoznania.

Więcej na temat projektu „Bezpieczna praca za granicą” przeczytać można tutaj: www.bezpieczny-wyjazd.eu

fot_Piotr_Szalanski_0582_2

fot_Piotr_Szalanski_0713

fot_Piotr_Szalanski_6552

fot_Piotr_Szalanski_0650

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy