Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Warsztaty MSW i Stowarzyszenia PoMOC dla pracowników ATERIMA MED

„Identyfikacja i interwencja w pierwszym kontakcie z ofiarą handlu ludźmi” to szkolenie przygotowane dla nas przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i zaprzyjaźnione Stowarzyszenie PoMOC. To już kolejny etap, podczas którego pracownicy ATERIMA MED zdobywają wiedzę z tego zakresu, jednak pierwsze warsztaty prowadzone także przez MSW.

Szkolenie, które odbyło się 10 lipca, jest częścią projektu „Bezpieczna praca za granicą” organizowanego przez naszą firmę i Stowarzyszenie PoMOC. Nasz partner przez kontakt z ofiarami handlu ludźmi każdego dnia pośrednio spotyka się z działaniami oszustów i werbowników

My z kolei czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo wszystkich, którzy nam zaufali, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę. Uczymy się lepiej rozpoznawać potencjalne ofiary oraz pomagać osobom, które wcześniej mogły stać się ofiarami oszustów i handlarzy. Zdobywamy także informacje, jak postępować w sytuacji zagrożenia, z którymi możemy mieć styczność w swojej codziennej pracy. 

Dzięki udziałowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w lipcowym szkoleniu zyskaliśmy jeszcze więcej informacji na temat zagrożenia handlem ludźmi, jego rodzajów i sposobów ich rozpoznania.

Więcej na temat projektu „Bezpieczna praca za granicą” przeczytać można tutaj: www.bezpieczny-wyjazd.eu

fot_Piotr_Szalanski_0582_2

fot_Piotr_Szalanski_0713

fot_Piotr_Szalanski_6552

fot_Piotr_Szalanski_0650

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15