Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Grupa ATERIMA wyróżniona przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Miła przesyłka nadeszła do nas z MPiPS! Nasza firma otrzymała podziękowanie od samego dra Władysława Kosiniaka-Kamysza za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy. To efekt udziału w konkursie „Kreator miejsc pracy” organizowanego przez ministra.  

Celem konkursu było wyróżnienie firm dbających o pracowników i ich rozwój, a także o najlepsze warunki pracy. W tegorocznej edycji „Kreatora miejsc pracy” udział wzięło blisko 250 firm. Do Kapituły konkursowej zostali zaproszeni przedstawiciele związków zawodowych i organizacji pracodawców. 

Rzetelność wobec pracowników to jedna z wartości, na których opieramy działanie naszej firmy – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu Grupy ATERIMA. – Nie zapominamy też o wspieraniu ich rozwoju, bo wiemy, że to owocuje. Robimy to m.in. przez szkolenia i budowanie ścieżki rozwoju w naszej firmie.

Więcej na temat konkursu przeczytać można tutaj.

MPiPS

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy