Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Grupa ATERIMA wyróżniona przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Miła przesyłka nadeszła do nas z MPiPS! Nasza firma otrzymała podziękowanie od samego dra Władysława Kosiniaka-Kamysza za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy. To efekt udziału w konkursie „Kreator miejsc pracy” organizowanego przez ministra.  

Celem konkursu było wyróżnienie firm dbających o pracowników i ich rozwój, a także o najlepsze warunki pracy. W tegorocznej edycji „Kreatora miejsc pracy” udział wzięło blisko 250 firm. Do Kapituły konkursowej zostali zaproszeni przedstawiciele związków zawodowych i organizacji pracodawców. 

Rzetelność wobec pracowników to jedna z wartości, na których opieramy działanie naszej firmy – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu Grupy ATERIMA. – Nie zapominamy też o wspieraniu ich rozwoju, bo wiemy, że to owocuje. Robimy to m.in. przez szkolenia i budowanie ścieżki rozwoju w naszej firmie.

Więcej na temat konkursu przeczytać można tutaj.

MPiPS

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15