Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Pomóż koleżance znaleźć dobrą pracę w ATERIMA MED i wygraj nagrody!

Przypominamy, że za polecenie nam nowego pracownika gwarantujemy dodatkowe wynagrodzenie. Ale to nie wszystko! Doceniamy pracujących z nami Opiekunów i w wakacje za polecenia oprócz premii rozdajemy także nagrody: ekskluzywne kosmetyki marki Dior lub karty podarunkowe na wymarzone zakupy. 

Zgodnie z umową nasi Opiekunowie otrzymują aż 400 zł brutto za skuteczne polecenie każdego kandydata, który przepracuje min. 30 dni. W tym roku wypłaciliśmy już łącznie równe 10 tysięcy złotych premii!

Doceniamy aktywnych Opiekunów dlatego teraz za polecenia rozdajemy także nagrody:

Premie

Polecony kandydat musi przepracować co najmniej 30 dni – w naszej wakacyjnej ofercie znajdują się także wyjazdy na miesiąc, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Nasza tegoroczna rekordzistka, Pani Alicja z Koszalina, poleciła już trzy koleżanki!

Alicja_Koszalin

UWAGA! Konkurs skierowany jest wyłącznie do Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED.

Znasz godną zaufania koleżankę zainteresowaną pracą w naszej firmie? Chcesz podjąć z nami współpracę? Odezwij się do nas: 

 

  • telefonicznie: 12 297 66 55
  • mailowo: opiekunki@aterima-med.pl 

 

Więcej informacji na temat konkursu dostępnych jest również pod powyższym numerem telefonu. 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy