Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED z Grupy ATERIMA na konferencji nt. handlu ludźmi

ATERIMA MED razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC byli gośćmi konferencji „Handel ludźmi – współczesne oblicza niewolnictwa” zorganizowanej 19 czerwca w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim. W jej trakcie zaprezentowaliśmy wspólny projekt „Bezpieczna praca za granicą”. 

Wydarzenie było przedsięwzięciem instytucji wchodzących w skład powołanego przez Wojewodę Śląskiego Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. W programie znalazły się m.in. wystąpienia poświęcone procederowi handlu ludźmi, działania na rzecz jego przeciwdziałania oraz dobre praktyki.  

Przedstawiciele ATERIMA MED i Stowarzyszenia PoMOC przybliżyli zgromadzonym założenia, przebieg i efekty prowadzonego wspólnie od 2011 roku projektu „Bezpieczna praca za granicą”. Kampania ta, to przykład wciąż niepopularnej formy współpracy pomiędzy biznesem a NGO. 

Założeniem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa osób zainteresowanych wyjazdami zarobkowymi za granicę. Działamy przez edukację i inne inicjatywy, których celem jest zmniejszenie liczby ofiar współczesnego niewolnictwa i handlu ludźmi. Więcej na temat „Bezpiecznej pracy za granicą”przeczytać można na stronie: www.bezpieczny-wyjazd.eu.  


SUW

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!