Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED z Grupy ATERIMA na konferencji nt. handlu ludźmi

ATERIMA MED razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC byli gośćmi konferencji „Handel ludźmi – współczesne oblicza niewolnictwa” zorganizowanej 19 czerwca w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim. W jej trakcie zaprezentowaliśmy wspólny projekt „Bezpieczna praca za granicą”. 

Wydarzenie było przedsięwzięciem instytucji wchodzących w skład powołanego przez Wojewodę Śląskiego Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. W programie znalazły się m.in. wystąpienia poświęcone procederowi handlu ludźmi, działania na rzecz jego przeciwdziałania oraz dobre praktyki.  

Przedstawiciele ATERIMA MED i Stowarzyszenia PoMOC przybliżyli zgromadzonym założenia, przebieg i efekty prowadzonego wspólnie od 2011 roku projektu „Bezpieczna praca za granicą”. Kampania ta, to przykład wciąż niepopularnej formy współpracy pomiędzy biznesem a NGO. 

Założeniem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa osób zainteresowanych wyjazdami zarobkowymi za granicę. Działamy przez edukację i inne inicjatywy, których celem jest zmniejszenie liczby ofiar współczesnego niewolnictwa i handlu ludźmi. Więcej na temat „Bezpiecznej pracy za granicą”przeczytać można na stronie: www.bezpieczny-wyjazd.eu.  


SUW

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15