Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Bezpieczna praca w wakacje”

bezpieczny-wyjazd_1Lato za pasem, więc gorąco zachęcamy do naszej akcji i przypominamy – zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas wakacyjnej pracy za granicą! Przygotowaliśmy m.in. quiz, który w przewrotny sposób sprawdza poziom wiedzy o zagrożeniu handlem ludźmi. 

Celem kampanii „Bezpieczna praca w wakacje” jest zwrócenie uwagi na zjawisko współczesnego niewolnictwa i handlu ludźmi. Na stronie dedykowanej projektowi: www.bezpieczny-wyjazd.eu znaleźć można informacje na temat wakacyjnej i bezpiecznej pracy w innym kraju.  

Ze strony pobrać można bezpłatnie również poradnik „Bezpieczne praca za granicą” i wakacyjny przewodnik „Nie bądź ofiarą!”, które zawierają odpowiedzi m.in. na pytania:  

  • jak znaleźć bezpieczną pracę?
  • jak dobrze przygotować się do wyjazdu?
  • jakie formalności załatwić w kraju?
  • gdzie szukać pomocy w razie problemów?

Zapraszamy również do rozwiązania quizu, który sprawdza poziom wiedzy o zagrożeniu handlem ludźmi i również dostępny jest na stronie: www.bezpieczny-wyjazd.euSzukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy