Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Przedpołudnie w ogrodzie

Nasz najlepszy w Polsce kurs języka niemieckiego dla osób starszych właśnie powiększył się o kolejną lekcję: Blumen und Unkräuter - czyli przedpołudnie w ogrodzie. Znajdziecie w niej opis wypoczynku na świeżym powietrzu i sporo słówek związanych z ogrodem – na pewno przydadzą się Wam latem!

Najnowsza lekcja opowiada o leniwym przedpołudniu, które Basia i jej podopieczna – Doris Schulz – spędziły w przydomowym ogrodzie. Ogród ten był oczkiem w głowie pani Schulz, kiedy ta miała jeszcze więcej sił i mogła osobiście o niego dbać. Teraz lata świetności ma on już za sobą, ale obie panie i na to znalazły radę.

W 52 lekcji naszego kursu znajdziecie dialogi i wiele zwrotów związanych z pracami ogrodowymi takimi jak koszenie trawy, wyrywanie chwastów, przycinanie żywopłotu czy reperowanie altany. Przygotowaliśmy również wyczerpujący słowniczek kwiatów i najpopularniejszych chwastów – te słówka mogą się Wam przydać np. przy zakupie nasion albo świeżych kwiatów.

Staraj się zachęcać swojego podopiecznego do spędzania czasu na świeżym powietrzu – jeśli tylko pozwala na to jego stan zdrowia!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy