Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź z nami od czerwca i odbierz letnią premię!

Lato coraz bliżej, a wraz z nim rekordowo liczne oferty pracy w ATERIMA MED! Znasz nieźle niemiecki? Jesteś gotowa do wyjazdu od czerwca? Wyjedź z nami, zyskaj letnią premię i dołącz do najlepiej zaopiekowanych pracowników w kraju.

FB_premie

W najbliższych tygodniach będziemy mogli zaoferować Kandydatom rekordowo dużą liczbę ofert pracy w charakterze Opiekuna osób starszych we wszystkich regionach Niemiec. To ogromna szansa na zatrudnienie dla doświadczonych w zawodzie opiekunów osób starszych, ale także dla tych, którzy nieźle znają j. niemiecki i dopiero myślą o pierwszym wyjeździe.

Wyjazd z nami w okresie letnim to szansa na specjalną premię!


Pamiętaj! Praca w wakacje to najlepsza okazja na:
•    podreperowanie domowego budżetu
•    podszkolenie języka niemieckiego
•    zdobycie doświadczenia w opiece nad osobą starszą

Jeśli zgłosisz się już teraz – masz największy wybór ofert pracy! Zobacz przykładowe oferty pracy i dowiedz się więcej w naszych Biurach Regionalnych oraz pod numerem telefonu 12 297 66 55.

Czy wiesz już, kto jest najlepiej zaopiekowany? Wejdź na www.zaopiekowani.pl i poznaj bliżej nasz zespół i wartości.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy