Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź z nami od czerwca i odbierz letnią premię!

Lato coraz bliżej, a wraz z nim rekordowo liczne oferty pracy w ATERIMA MED! Znasz nieźle niemiecki? Jesteś gotowa do wyjazdu od czerwca? Wyjedź z nami, zyskaj letnią premię i dołącz do najlepiej zaopiekowanych pracowników w kraju.

FB_premie

W najbliższych tygodniach będziemy mogli zaoferować Kandydatom rekordowo dużą liczbę ofert pracy w charakterze Opiekuna osób starszych we wszystkich regionach Niemiec. To ogromna szansa na zatrudnienie dla doświadczonych w zawodzie opiekunów osób starszych, ale także dla tych, którzy nieźle znają j. niemiecki i dopiero myślą o pierwszym wyjeździe.

Wyjazd z nami w okresie letnim to szansa na specjalną premię!


Pamiętaj! Praca w wakacje to najlepsza okazja na:
•    podreperowanie domowego budżetu
•    podszkolenie języka niemieckiego
•    zdobycie doświadczenia w opiece nad osobą starszą

Jeśli zgłosisz się już teraz – masz największy wybór ofert pracy! Zobacz przykładowe oferty pracy i dowiedz się więcej w naszych Biurach Regionalnych oraz pod numerem telefonu 12 297 66 55.

Czy wiesz już, kto jest najlepiej zaopiekowany? Wejdź na www.zaopiekowani.pl i poznaj bliżej nasz zespół i wartości.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15