Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szansa na premię – poleć nam godną zaufania koleżankę!

Wszystkim Opiekunom i Opiekunkom pracującym z nami, przypominamy o możliwości uzyskania dodatkowej premii za polecenie nowego pracownika. 

Każda osoba pracująca w ATERIMA MED może zyskać dodatkowe 400 zł brutto za poleconą osobę, która podejmie u nas zatrudnienie i wyjedzie do Niemiec jako Opiekunka lub Opiekun osób starszych.

Na polecanych kandydatów czeka obecnie wiele atrakcyjnych ofert pracy, a osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego mogą wyjechać do Niemiec nawet w ciągu tygodnia.

Szczegóły  dotyczące warunków przyznawania dodatkowych wynagrodzeń sprawdzić można w swojej umowie lub kontaktując się z nami:

tel. 12 297 66 55

e-mail: opiekunki@aterima-med.pl (wyślij nam swój numer telefonu – oddzwonimy)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15