Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Bystrym okiem Opiekunki – rozstrzygnięcie konkursu

Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu fotografii jako artystycznej interpretacji tematu „Bystrym Okiem Opiekunki”. Uczestnikami konkursu mogły być osoby, które w okresie od 1 lipca do 30 września 2014 r., wyjechały z ATERIMA MED jako opiekunowie osób starszych.

Na konkursową skrzynkę spłynęło kilkaset zdjęć z uwiecznionymi widokami, pejzażami, elementami architektury charakterystycznymi dla naszego zachodniego sąsiada. Autorzy zdjęć starali się o oryginalne kadry, opisywali historię miejsc, dzielili się emocjami. Jedna z uczestniczek przygotowała m.in. obszerny album ze zdjęciami, związanymi z morzem.

Jury konkursu nagrodę główną w konkursie przyznało Ewie Piller. Dodatkowo, pięć osób zostało wyróżnionych bonami upominkowymi do perfumerii Sephora.

Poniżej prezentujemy zwycięskie fotografie.

Nagroda główna:

Ewa P. 

Ewa_P_Bystrym_okiem_Opiekunki

Wyróżnienia

Izabela D.:

Izabela_D_Bystrym_okiem_Opiekunki Anna J.

Anna_J

Marta W.:

Marta_W_Bystrym_okiem_Opiekunki

Dorota S.:

Dorota_S_Bystrym_okiem_Opiekunki


 Eliza M.:

Eliza_M_Bystrym_okiem_Opiekunki


Serdecznie Gratulujemy! 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy