Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Bystrym okiem Opiekunki – rozstrzygnięcie konkursu

Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu fotografii jako artystycznej interpretacji tematu „Bystrym Okiem Opiekunki”. Uczestnikami konkursu mogły być osoby, które w okresie od 1 lipca do 30 września 2014 r., wyjechały z ATERIMA MED jako opiekunowie osób starszych.

Na konkursową skrzynkę spłynęło kilkaset zdjęć z uwiecznionymi widokami, pejzażami, elementami architektury charakterystycznymi dla naszego zachodniego sąsiada. Autorzy zdjęć starali się o oryginalne kadry, opisywali historię miejsc, dzielili się emocjami. Jedna z uczestniczek przygotowała m.in. obszerny album ze zdjęciami, związanymi z morzem.

Jury konkursu nagrodę główną w konkursie przyznało Ewie Piller. Dodatkowo, pięć osób zostało wyróżnionych bonami upominkowymi do perfumerii Sephora.

Poniżej prezentujemy zwycięskie fotografie.

Nagroda główna:

Ewa P. 

Ewa_P_Bystrym_okiem_Opiekunki

Wyróżnienia

Izabela D.:

Izabela_D_Bystrym_okiem_Opiekunki Anna J.

Anna_J

Marta W.:

Marta_W_Bystrym_okiem_Opiekunki

Dorota S.:

Dorota_S_Bystrym_okiem_Opiekunki


 Eliza M.:

Eliza_M_Bystrym_okiem_Opiekunki


Serdecznie Gratulujemy! 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!