Aktualności

„Zaopiekowani w ATERIMA MED”

zaopiekowani_logoRuszyła akcja „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, w której głos oddaliśmy Wam – naszym Opiekunom. Nasi pracownicy opowiadają o emocjach i doświadczeniach, które towarzyszą im w pracy. Tłumaczą, czemu opiekując się innymi, sami czują się „zaopiekowani”.

Celem akcji jest pokazanie prawdziwej specyfiki zawodu opiekuna osoby niesamodzielnej oczami praktyków – czyli Was. Bohaterami akcji są nasi pracownicy, którzy m.in. w krótkich wywiadach wideo dzielą się przemyśleniami i odczuciami dotyczącymi pracy. Mówią o tym jak ją dostali, o znajomości języka niemieckiego i kontakcie z podopiecznymi. Ich relacje dostępne są na dedykowanej akcji stronie internetowej www.zaopiekowani.pl.

Nasza praca opiera się głównie na kontakcie z ludźmi. Każdego dnia wiele godzin poświęcamy na rozmowy z naszymi opiekunami, którym dajemy możliwość zwrócenia się do nas w każdej sprawie – tłumaczy Wojciech Rzepka, Prezes Zarządu Grupy ATERIMA. – Wśród tych rozmów pojawiają się też opinie o pracy w ATERIMA MED – to cenne i motywujące. To zainspirowało nas do przygotowania akcji „Zaopiekowani”.

Wszystkich naszych Opiekunów i Opiekunki zachęcamy również do wyrażenia swojej opinii na temat ATERIMA MED. Z miłą chęcią zamieścimy ją na stronie nowego projektu. Swoje opinie zgłaszać można za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się TUTAJ lub pisząc do nas na adres: dziendobry@zaopiekowani.pl.

zaopiekowani1