Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Zaopiekowani w ATERIMA MED”

zaopiekowani_logoRuszyła akcja „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, w której głos oddaliśmy Wam – naszym Opiekunom. Nasi pracownicy opowiadają o emocjach i doświadczeniach, które towarzyszą im w pracy. Tłumaczą, czemu opiekując się innymi, sami czują się „zaopiekowani”.

Celem akcji jest pokazanie prawdziwej specyfiki zawodu opiekuna osoby niesamodzielnej oczami praktyków – czyli Was. Bohaterami akcji są nasi pracownicy, którzy m.in. w krótkich wywiadach wideo dzielą się przemyśleniami i odczuciami dotyczącymi pracy. Mówią o tym jak ją dostali, o znajomości języka niemieckiego i kontakcie z podopiecznymi. Ich relacje dostępne są na dedykowanej akcji stronie internetowej www.zaopiekowani.pl.

Nasza praca opiera się głównie na kontakcie z ludźmi. Każdego dnia wiele godzin poświęcamy na rozmowy z naszymi opiekunami, którym dajemy możliwość zwrócenia się do nas w każdej sprawie – tłumaczy Wojciech Rzepka, Prezes Zarządu Grupy ATERIMA. – Wśród tych rozmów pojawiają się też opinie o pracy w ATERIMA MED – to cenne i motywujące. To zainspirowało nas do przygotowania akcji „Zaopiekowani”.

Wszystkich naszych Opiekunów i Opiekunki zachęcamy również do wyrażenia swojej opinii na temat ATERIMA MED. Z miłą chęcią zamieścimy ją na stronie nowego projektu. Swoje opinie zgłaszać można za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się TUTAJ lub pisząc do nas na adres: dziendobry@zaopiekowani.pl.

zaopiekowani1

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy