Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Zaopiekowani w ATERIMA MED”

zaopiekowani_logoRuszyła akcja „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, w której głos oddaliśmy Wam – naszym Opiekunom. Nasi pracownicy opowiadają o emocjach i doświadczeniach, które towarzyszą im w pracy. Tłumaczą, czemu opiekując się innymi, sami czują się „zaopiekowani”.

Celem akcji jest pokazanie prawdziwej specyfiki zawodu opiekuna osoby niesamodzielnej oczami praktyków – czyli Was. Bohaterami akcji są nasi pracownicy, którzy m.in. w krótkich wywiadach wideo dzielą się przemyśleniami i odczuciami dotyczącymi pracy. Mówią o tym jak ją dostali, o znajomości języka niemieckiego i kontakcie z podopiecznymi. Ich relacje dostępne są na dedykowanej akcji stronie internetowej www.zaopiekowani.pl.

Nasza praca opiera się głównie na kontakcie z ludźmi. Każdego dnia wiele godzin poświęcamy na rozmowy z naszymi opiekunami, którym dajemy możliwość zwrócenia się do nas w każdej sprawie – tłumaczy Wojciech Rzepka, Prezes Zarządu Grupy ATERIMA. – Wśród tych rozmów pojawiają się też opinie o pracy w ATERIMA MED – to cenne i motywujące. To zainspirowało nas do przygotowania akcji „Zaopiekowani”.

Wszystkich naszych Opiekunów i Opiekunki zachęcamy również do wyrażenia swojej opinii na temat ATERIMA MED. Z miłą chęcią zamieścimy ją na stronie nowego projektu. Swoje opinie zgłaszać można za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się TUTAJ lub pisząc do nas na adres: dziendobry@zaopiekowani.pl.

zaopiekowani1

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15