Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sukces kampanii „Bezpieczna praca w wakacje”

bwCelem akcji „Bezpieczna praca w wakacje” było sprawdzenie, czy Polacy wiedzą, jak szukać bezpiecznych ofert pracy poza granicami kraju. Jej wyniki zaskoczyły nie tylko autorów projektu, wśród których znajduje się ATERIMA MED.

Kampania ruszyła 11 czerwca br., a jej głównym elementem był eksperyment sprawdzający świadomość zagrożenia handlem ludźmi wśród wyjeżdżających do pracy za granicę. Na jego potrzeby stworzona została fałszywa postać Zbigniewa, który na kilkunastu stronach internetowych zamieścił ogłoszenie znieprawdziwą ofertą pracy jako opiekun osoby starszej w Niemczech. Ogłoszenie zawierało znamiona próby oszustwa i wyłudzenia danych.

W odpowiedzi na fikcyjną ofertę otrzymaliśmy niemal 400 zgłoszeń! 98% chętnych do pracy stanowiły kobiety. Tylko 13% z tej grupy poprosiło o dodatkowe informacje. Spośród wszystkich, którzy odpowiedzieli jedynie cztery osoby zgłosiły wątpliwości, co do wiarygodności i legalności ogłoszenia.

Popularność ogłoszenia budzi niepokój. Osoby, które na niego odpowiedziały ryzykowały bezpieczeństwo swoje i bliskich – mówi Stefan Schwarz, ekspert rynku pracy z Grupy ATERIMA. – Jeśli dzięki tej akcji udało się ochronić choćby jedną osobę przed zagrożeniem handlem ludźmi, to uważam, że było warto.

Każda z osób, która odpowiedziała na ogłoszenie, została poinformowana o prowokacji oraz otrzymała komplet informacji jak chronić się w przyszłości, zawartych w dwóch publikacjach: przewodniku „Nie bądź ofiarą”oraz poradniku „Bezpieczna praca za granicą”

Liczbowe rezultaty akcji „Bezpieczna praca w wakacje” przedstawia poniższa infografika. Podsumowanie projektu oraz więcej informacji na temat bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę znaleźć można na stronie:www.bezpieczny-wyjazd.eu.

Organizatorami kampanii są: Stowarzyszenie PoMOC, ATERIMA MED i Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy.

infografika3

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.