Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

II edycja Letniej szkoły językowej ATERIMA MED dla Opiekunów

Trwa nabór na II edycję intensywnych warsztatów językowych w ramach programu Letniej szkoły językowej dla Opiekunów i Opiekunek. Zajęcia rozpoczną się 25 sierpnia w Szczecinie.

Oferta Letniej szkoły językowej ATERIMA MED kierowana jest do osób z podstawową znajomością języka lub pragnących uczyć się go od podstaw. Sześciotygodniowy kurs jest przygotowany i prowadzony przez ekspertów i lektorów, znających realia pracy opiekuńczej. Celem projektu jest zwiększenie kwalifikacji i umiejętności językowych osób wyjeżdżających z ATERIMA MED jako opiekun osób starszych do Niemiec. Najważniejszym elementem zajęć są rozmowy po niemiecku na tematy kluczowe dla opiekunów.

- Program pilotażowy ma duży potencjał. Dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować projekt. Kursanci pierwszej edycji osiągnęli większą swobodę w rozumieniu i mówieniu w języku niemieckim, co bezpośrednio przełoży się na proponowane oferty zatrudnienia – mówi Monika Nowicka, koordynator programu w ATERIMA MED.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest status pracownika lub chęć podjęcia pracy za granicą w ATERIMA MED. Istotne jest również doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą, zdobyte w specjalistycznym ośrodku lub prywatnie (np. opieka nad członkiem rodziny).

ATERIMA MED pokrywa 80% kosztów szkolenia. Kursanci za udział w zajęciach wnoszą symboliczną opłatę w wysokości 200 zł.

Osoby zainteresowane odbyciem kursu językowego zapraszamy do kontaktu pod adresem
kursy@aterima-med.pl.
Program pilotażowy jest prowadzony w Gdańsku, Tarnowie i Szczecinie. Planowane jest rozszerzenie zasięgu na inne miasta: Opole, Wrocław oraz Kraków. 

Wszystkich chętnych do podnoszenia poziomu języka zachęcamy także do zapoznania się z lekcjami języka niemieckiego online, dostępnymi na www.aterima-med.pl/niemiecki

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.