Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dodatkowe wynagrodzenia za polecenia!

Zatrudnieni u nas Opiekunowie otrzymują od ATERIMA MED premie finansowe za polecenie nam nowego pracownika lub nowej rodziny. Dołącz do nich!

Każda osoba pracująca w ATERIMA MED może zyskać dodatkowe wynagrodzenie pieniężne, jeśli poleci nam nowego pracownika – Opiekuna lub Opiekunkę osób starszych, która podejmie u nas zatrudnienie i wyjedzie z nami do Niemiec.

Na premię mogą liczyć również pracownicy, polecający nam nową rodzinę na terenie Niemiec, która podejmie z nami współpracę w zakresie opieki nad seniorami.

Szczegóły dotyczące warunków i wysokości dodatkowych wynagrodzeń za polecenie nowego pracownika i nowej rodziny można poznać kontaktując się z centralą ATERIMA MED (tel. 12 297 66 55) lub naszymi oddziałami w całym kraju.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy