Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Zawroty głowy

Już jest dostępna kolejna lekcja języka niemieckiego w naszym kursie! Tym razem poruszamy temat zawrotów głowy podopiecznej pani Basi. Zapraszamy do wspólnej nauki!

W lekcji Der Schwindelanfall - czyli zawroty głowy pani Doris przedstawiliśmy historię, która wydarzyła się naszym bohaterkom w jeden z zimowych poranków. Po dobrze przespanej nocy pani Doris czekała niemiła niespodzianka - kiedy chciała wstać z łóżka, poczuła silne zawroty głowy i osłabienie całego ciała. Przeczytaj lekcję i sprawdź, jak wtedy zareagowała jej opiekunka - pani Basia.

W najnowszej lekcji znajdziecie słówka związane z omdleniami, dusznościami czy reanimacją, a także zwroty mające na celu uspokojenie zdenerwowanego podopiecznego. Takie słownictwo powinien znać każdy opiekun.

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia sprawdzające, które pomogą Wam
utrwalić poznane w lekcji słówka.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy