Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Sprzęt dla osób starszych

Jest już dostępna nasza najnowsza lekcja języka niemieckiego! Tym razem postanowiliśmy opisać trudności z poruszaniem się, które dokuczały podopiecznej pani Basi oraz rozwiązanie tego problemu, jakie opiekunka znalazła wspólnie z rodziną pani Doris.

Hilfe im Badezimmer - czyli przydatny sprzęt dla osób starszych to kolejna lekcja w naszym kursie, która przedstawia tematy z życia opiekunek wzięte. Pani Basia opowiada w niej o problemach z poruszaniem się, które ostatnio nasiliły się u jej podopiecznej. Najbardziej dokuczały jej one podczas kąpieli, ponieważ łazienka pani Doris nie była dostosowana do jej potrzeb. Na szczęście pani Basia wyjaśniła rodzinie starszej pani, na czym polega problem i udało się szybko znaleźć rozwiązanie.

W najnowszej lekcji znajdziecie słówka i zwroty związane przede wszystkim z poruszaniem się i sprzętem dostosowanym do potrzeb i możliwości osób starszych. Jeśli więc, jeszcze nie wiecie, jak po niemiecku nazwać kule czy wózek inwalidzki, to dzięki tej lekcji możecie to zmienić.


Pamiętajcie, że wszystkie dialogi w naszych lekcjach wzbogacone są o nagrania audio, dzięki którym łatwo nauczycie się poprawnej wymowy i odpowiedniego akcentu!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy