Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wakacyjny konkurs ATERIMA MED! Weź udział już teraz i wygraj iPoda!

Renifery z zaprzęgu św. Mikołaja  jeszcze wygrzewają na słońcu kopytka, ale powoli myślą już o pracowitym grudniu. Choć lato nadal trwa, ATERIMA MED też szykuje się już do świątecznych zastępstw i w nowym konkursie namawia do nauki niemieckiego. Renifery opalają poroże na plaży, a Wy możecie wygrać iPoda i inne wakacyjne nagrody!

Wszystkie opiekunki osób starszych zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie ATERIMA MED! Czekamy w nim na Wasze pomysły na mini-komiksy przedstawiające sympatyczne rogacze z zaprzęgu św. Mikołaja. By wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać, co Waszym zdaniem siedzi w rogatych głowach reniferów :)

Następnie internauci – czyli WY! – zdecydują, które komiksy są najciekawsze i kto wygra Apple iPod Shuffle i 10 wakacyjnych zestawów naszych gadżetów firmowych! Co więcej, każdy uczestnik konkursu zostanie dopisany do naszego bezpłatnego newslettera powiadamiającego o nowych lekcjach niemieckiego dla opiekunek.

Weź udział w konkursie już teraz! Przejdź TUTAJ

TUTAJ zobaczysz wszystkie komiksy i wybierzesz najciekawsze futrzaki!

Wakacyjna zabawa trwa do 23 września 2013 roku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!