Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wakacyjny konkurs ATERIMA MED! Weź udział już teraz i wygraj iPoda!

Renifery z zaprzęgu św. Mikołaja  jeszcze wygrzewają na słońcu kopytka, ale powoli myślą już o pracowitym grudniu. Choć lato nadal trwa, ATERIMA MED też szykuje się już do świątecznych zastępstw i w nowym konkursie namawia do nauki niemieckiego. Renifery opalają poroże na plaży, a Wy możecie wygrać iPoda i inne wakacyjne nagrody!

Wszystkie opiekunki osób starszych zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie ATERIMA MED! Czekamy w nim na Wasze pomysły na mini-komiksy przedstawiające sympatyczne rogacze z zaprzęgu św. Mikołaja. By wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać, co Waszym zdaniem siedzi w rogatych głowach reniferów :)

Następnie internauci – czyli WY! – zdecydują, które komiksy są najciekawsze i kto wygra Apple iPod Shuffle i 10 wakacyjnych zestawów naszych gadżetów firmowych! Co więcej, każdy uczestnik konkursu zostanie dopisany do naszego bezpłatnego newslettera powiadamiającego o nowych lekcjach niemieckiego dla opiekunek.

Weź udział w konkursie już teraz! Przejdź TUTAJ

TUTAJ zobaczysz wszystkie komiksy i wybierzesz najciekawsze futrzaki!

Wakacyjna zabawa trwa do 23 września 2013 roku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15