ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Startuje nowy cykl webinariów "Profesjonalni w Opiece" – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.

W nowym roku przychodzimy do Was z nową dawką wiedzy. Twoim postanowieniem noworocznym było poszerzanie kompetencji opiekuńczych? Pomożemy Ci w tym! Weź udział w nowych cyklach webinariów przygotowanych dla Opiekunów ATERIMA MED. Wszystkim Opiekunom dziękujemy za aktywne dzielenie się swoimi opiniami. Pozwala to na wchodzenie z Wami w dialog i dostosowywanie przygotowanych webinariów do Waszych potrzeb.

Pierwszy cykl dotyczył będzie tajników opieki. Poruszone zostaną między innymi tak ważne kwestie, jak pierwsza pomoc, czy transfer. W drugim cyklu skupimy się na sekretach mózgu. Uczestnicy spotkań dowiedzą się między innymi, czym są choroby neurodegeneracyjne oraz jakie wyróżniamy techniki radzenia sobie ze stresem. Spotkajmy się w styczniu, by nauczyć się czegoś nowego!

Weź udział w szkoleniach i zdobądź certyfikat – jak go uzyskać?

Nowe cykle webinarów, to wydarzenia certyfikowane. Dzięki uczestnictwu w czterech z pięciu spotkań z każdego cyklu, będzie można zdobyć certyfikat zarówno w języku polskim, jak i niemieckim. To nie wszystko! Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was dwa webinary specjalne - wiosenny i wakacyjny!

Webinaria „Profesjonalni w Opiece”, to cykliczne spotkania on-line organizowane w ramach programu edukacyjnego dla Opiekunów ATERIMA MED. Nasi specjaliści, bazując na własnym doświadczeniu, dzielą się swoją wiedzą, by edukować i dawać Wam wsparcie. Opiekunowie każdego dnia pomagają seniorom – a my pomagamy im pomagać. Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani.

Nowy rok – nowa dawka wiedzy! Zaczynam już w styczniu!

Nowe cykle webinariów rozpoczynamy od  niezwykle ważnego tematu: "Tajniki opieki: szpital - i co dalej?".

Jaką wiedzę będzie można uzyskać biorąc udział w wydarzeniu?

  • Co nas może zaskoczyć w opiece nad Podopiecznym po wyjściu ze szpitala?
  • Jakie wsparcie instytucjonalne Podopieczny może otrzymać po wyjściu ze szpitala?
  • Jaka jest rola diety, a w szczególności białka, w zdrowieniu Podopiecznego?
  • Jakie sposoby aktywizacji można wykorzystać w okresie poszpitalnym?
  • Jak wykąpać Podopiecznego, który posiada opatrunki lub gips?

Te wszystkie informacje będzie można zdobyć podczas webinarium online organizowanego dla Opiekunów ATERIMA MED.

Kiedy? Spotkanie odbędzie się 17.01.24 o godzinie 18:00

Liczymy na Waszą obecność!

Poznaj sylwetki ekspertów prowadzących webinaria on-line.

Webinaria "Profesjonalni w Opiece", zorganizowane we współpracy z Akademią Opiekunów, prowadzone będą przez naszych ekspertów z Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą ATERIMA MED. Pod czujnym okiem pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem – mgr Iwony Przybyło!

mgr Iwona Przybyło

Pielęgniarka i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.

mgr Dagmara Lech

Pielęgniarka, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.

mgr Maria Bieńkowska

Pielęgniarka, specjalista w zespole wsparcia pielęgniarskiego ATERIMA MED. Wykwalifikowana pielęgniarka geriatryczna z 25-letnim doświadczeniem zawodowym - jako pielęgniarka w domu opieki w Dortmundzie. Ukończyła szkołę pielęgniarską VDAB w Gelsenkirchen. Posiada kwalifikacje instruktora praktycznej nauki zawodu w pielęgniarstwie geriatrycznym oraz kwalifikacje uprawniające do opieki w ciężkiej i intensywnej terapii. W centrum jej pracy zawsze była opieka nad osobami z demencją, do których podchodzi z szacunkiem i empatią.

Organizatorem webinariów „Profesjonalni w Opiece” jest ATERIMA MED – nr 1 w rankingu Opiekunek24 oraz Akademia Opiekunów, która wspiera Opiekunów w ich codziennej pracy.

Zachęcamy do udziału i aktywnego uczestnictwa podczas webinariów. Jeśli masz pytania dotyczące spotkań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 12 341 15 56 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00). Możesz też napisać do nas wiadomość na adres webinary@akademiaopiekunow.pl.

 

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →