Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

NOWY KONKURS! „Moja widokówka z Niemiec”

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie „Moja widokówka z Niemiec”! Czekamy w nim na kartki pocztowe z Niemiec z opisem wrażeń z pracy opiekunki osób starszych. Dla pań, które prześlą najpiękniejsze i najciekawsze kartki, przygotowaliśmy flakony eleganckich perfum:

I, II i III miejsce – Calvin Klein Eternity (100 ml)

IV i V miejsce – Gabriela Sabatini (30 ml)


Dodatkowo przyznamy również pięć wyróżnień, które nagrodzimy zestawami gadżetów ATERIMA MED.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas widokówkę z miejscowości, w której pracujecie. Na odwrocie kartki opiszcie krótko, jak podoba się Wam praca opiekunki w Niemczech. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat podopiecznego, jego rodziny i miejscowości. A może ostatnio zdarzyło się coś ciekawego, o czym chciałybyście nam opowiedzieć? Nie zapomnijcie o czytelnym podpisie!

Kilka pracujących w ATERIMA MED opiekunek już przesłało nam takie widokówki – można je obejrzeć tutaj. Na tej samej stronie zamieścimy wszystkie nadesłane na konkurs kartki (nazwiska nadawców będą niewidoczne). Liczymy na pocztówki z całych Niemiec!

Widokówki prosimy przesyłać pocztą na adres:

ATERIMA MED
Ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Poland

Jeśli nie uda się znaleźć widokówki z miejsca, gdzie pracujecie, możecie również przesłać pocztówkę z regionu lub pobliskiego miasta. Konkurs trwa do 29 lutego 2012 roku. Mamy nadzieję, że w tym czasie wszystkie opiekunki, które obecnie są w Polsce, zdążą wrócić do Niemiec i wziąć udział w konkursie.

 

 

 

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15