Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

NOWY KONKURS! „Moja widokówka z Niemiec”

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie „Moja widokówka z Niemiec”! Czekamy w nim na kartki pocztowe z Niemiec z opisem wrażeń z pracy opiekunki osób starszych. Dla pań, które prześlą najpiękniejsze i najciekawsze kartki, przygotowaliśmy flakony eleganckich perfum:

I, II i III miejsce – Calvin Klein Eternity (100 ml)

IV i V miejsce – Gabriela Sabatini (30 ml)


Dodatkowo przyznamy również pięć wyróżnień, które nagrodzimy zestawami gadżetów ATERIMA MED.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas widokówkę z miejscowości, w której pracujecie. Na odwrocie kartki opiszcie krótko, jak podoba się Wam praca opiekunki w Niemczech. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat podopiecznego, jego rodziny i miejscowości. A może ostatnio zdarzyło się coś ciekawego, o czym chciałybyście nam opowiedzieć? Nie zapomnijcie o czytelnym podpisie!

Kilka pracujących w ATERIMA MED opiekunek już przesłało nam takie widokówki – można je obejrzeć tutaj. Na tej samej stronie zamieścimy wszystkie nadesłane na konkurs kartki (nazwiska nadawców będą niewidoczne). Liczymy na pocztówki z całych Niemiec!

Widokówki prosimy przesyłać pocztą na adres:

ATERIMA MED
Ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Poland

Jeśli nie uda się znaleźć widokówki z miejsca, gdzie pracujecie, możecie również przesłać pocztówkę z regionu lub pobliskiego miasta. Konkurs trwa do 29 lutego 2012 roku. Mamy nadzieję, że w tym czasie wszystkie opiekunki, które obecnie są w Polsce, zdążą wrócić do Niemiec i wziąć udział w konkursie.

 

 

 

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy