Aktualności

NOWY KONKURS! „Moja widokówka z Niemiec”

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie „Moja widokówka z Niemiec”! Czekamy w nim na kartki pocztowe z Niemiec z opisem wrażeń z pracy opiekunki osób starszych. Dla pań, które prześlą najpiękniejsze i najciekawsze kartki, przygotowaliśmy flakony eleganckich perfum:

I, II i III miejsce – Calvin Klein Eternity (100 ml)

IV i V miejsce – Gabriela Sabatini (30 ml)


Dodatkowo przyznamy również pięć wyróżnień, które nagrodzimy zestawami gadżetów ATERIMA MED.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas widokówkę z miejscowości, w której pracujecie. Na odwrocie kartki opiszcie krótko, jak podoba się Wam praca opiekunki w Niemczech. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat podopiecznego, jego rodziny i miejscowości. A może ostatnio zdarzyło się coś ciekawego, o czym chciałybyście nam opowiedzieć? Nie zapomnijcie o czytelnym podpisie!

Kilka pracujących w ATERIMA MED opiekunek już przesłało nam takie widokówki – można je obejrzeć tutaj. Na tej samej stronie zamieścimy wszystkie nadesłane na konkurs kartki (nazwiska nadawców będą niewidoczne). Liczymy na pocztówki z całych Niemiec!

Widokówki prosimy przesyłać pocztą na adres:

ATERIMA MED
Ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Poland

Jeśli nie uda się znaleźć widokówki z miejsca, gdzie pracujecie, możecie również przesłać pocztówkę z regionu lub pobliskiego miasta. Konkurs trwa do 29 lutego 2012 roku. Mamy nadzieję, że w tym czasie wszystkie opiekunki, które obecnie są w Polsce, zdążą wrócić do Niemiec i wziąć udział w konkursie.

 

 

 

Oprac. CT