ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

W ATERIMA MED otrzymujesz dostęp do nieodpłatnych telefonicznych konsultacji w zakresie opieki z ekspertem Biura Medycznego.

W ATERIMA MED zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie Opiekunów w ich codziennych działaniach. Jak istotne jest to, by mieli oni świadomość, że mogą liczyć zawsze na naszą pomoc. Także w nagłych i nieprzewidzianych okolicznościach. Dokładamy starań, by Opiekunowie czuli się zaopiekowani. Służymy konkretną poradą ekspercką i zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana.

 W ATERIMA MED otrzymujesz dostęp do nieodpłatnych telefonicznych konsultacji w zakresie opieki z ekspertem Biura Medycznego.

 

Z jakimi tematami zgłaszają się osoby chcące uzyskać poradę ekspercką od specjalistów Biura Medycznego?

W trosce o naszych Opiekunów udostępniamy możliwość nieodpłatnego skorzystania z porad ekspertów z Biura Medycznego. Ich wiedza merytoryczna i profesjonalizm, w połączeniu z empatią oraz doskonałą znajomością w praktyce zagadnień związanych ze sprawowaniem opieki sprawia, że pytanie Opiekuna nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi.

Jak skorzystać z indywidualnego wsparcia pielęgniarskiego? To proste! Skontaktuj się pod numerem telefonu 123476494. Infolinia pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zachęcamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz porady w zakresie opieki nad osobą w wieku zaawansowanym.

W jakich sprawach telefonują Opiekunowie, chcący uzyskać poradę od specjalistów Biura Medycznego? Jakie zagadnienia najczęściej poruszane są podczas rozmów?

 • Opieka nad osobą zmagającą się z demencją – specjaliści udzielają porad w kontekście tego, jakie czynności podjąć, by zapobiec reakcjom niepożądanym, takim jak agresja ze strony Podopiecznego lub apatia.
 • Transfer Podopiecznego – dbając o bezpieczeństwo Opiekunów specjaliści podczas telefonicznych porad podają konkretne, sprawdzone wskazówki do zastosowania w praktyce dotyczące przemieszczania seniorów. Dzięki czemu pomagają uniknąć u osób sprawujących opiekę choroby przeciążeniowej. Objawia się ona często bólami stawów, głowy, czy nawet zaburzeniem czucia w kończynach i nudnościami. Zdrowie Opiekunów jest dla nas równie ważne, jak zdrowie Podopiecznych i dokładamy starań, by radzić i informować, aby opieka sprawowana była bezpiecznie.
 • Problemy zdrowotne u Opiekuna – specjaliści Biura Medycznego udzielają porad dotyczących przeziębienia, poparzeń, wystąpienia wysypek, skoków ciśnienia i tym podobnych przypadłości.
 • Wspierają, gdy Opiekun zasięga opinii w sprawie pielęgnacji ciała Podopiecznego, w tym wszelkich kwestii związanych z higieną, zmianą pieluchomajtek i tak dalej.
 • Na dużą wiedzę specjalistów, popartą wieloletnim doświadczeniem, można także liczyć w chwili, gdy osoby sprawujące pieczę nad seniorami kontaktują się w temacie diety, żywienia, kwestii związanych z poprawą apetytu, czy poradzenia sobie z zaparciami u Podopiecznego.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń

 

Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego to nie wszystko... W ATERIMA MED dostajesz więcej!

 Mamy dla Ciebie nie tylko dostęp do profesjonalnych porad udzielanych przez ekspertów Biura Medycznego. Dzięki którym poradzisz sobie w wielu sytuacjach stanowiących wyzwanie podczas sprawowania opieki nad osobą w wieku zaawansowanym. Co jeszcze oferujemy naszym Opiekunom?

 • Bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej.
 • Bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem.
 • Specjalistyczne materiały edukacyjne.
 • Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece".
 • Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego.
 • Telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach".
 • Indywidualne porady prawne.

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →