Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

W ATERIMA MED dostajesz więcej – wyjedź i zaopiekuj się seniorem w lutym!

W ATERIMA MED dostajesz więcej – gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia już po pierwszym zleceniu i kolejną po drugim wyjeździe! Wybierając ofertę w ATERIMA MED otrzymasz między innymi możliwość nauki języka niemieckiego z lektorem - pamiętaj, że wyższy poziom językowy to większa szansa na wyższe zarobki! Dodatkowo, w każdej chwili możesz skorzystać z indywidualnych porad pielęgniarskich udzielanych przez naszych Ekspertów z Biura Medycznego. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz również umówić się na rozmowę z naszym prawnikiem lub sięgnąć po wsparcie w trudnych chwilach. A to nie wszystko…

Co jeszcze zyskujesz dołączając do grona Opiekunów ATERIMA MED?

  • nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe,
  • bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,
  • bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem,
  • telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,
  • specjalistyczne materiały edukacyjne,
  • webinaria on-line "Profesjonalni w opiece",
  • kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego,
  • telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach",
  • indywidualne porady prawne.

Zachęcamy do wyjazdów z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe.
Sprawdź nasze przykładowe oferty na luty!

» Wyjedź do sympatycznej seniorki ogólnie osłabionej ze względu na wiek. Podopieczna w wolnym czasie lubi oglądać telewizję, czytać gazety i słuchać muzyki. Seniorka zmaga się z demencją, inkontynencją i cukrzycą oraz ma problemy ze wzrokiem, porusza się o rollatorze. Kiedy czuje się bardziej osłabiona korzysta z wózka inwalidzkiego. Opiekunka będzie odpowiedzialna za asekurację i pomoc w ciągu dnia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Dodatkowo będzie również przygotowywać posiłki oraz prowadzić gospodarstwo domowe. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Zaopiekuj się życzliwym seniorem, który zmaga się z demencją i cukrzycą. Porusza się na wózku inwalidzkim. Sam wykonuje poranną i wieczorną toaletę, potrzebuje wsparcia przy przemieszczaniu się i kąpieli oraz asekuracji w ciągu dnia. Opiekunka będzie odpowiadać za prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów i przygotowywanie posiłków. Senior był psychologiem i dużo podróżował, o czym bardzo lubi opowiadać. W wolnym czasie chętnie gra w gry planszowe, czyta książki i ogląda mecze piłki nożnej, której jest fanem. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre, dla Opiekunki przygotowany jest pokój z telewizorem oraz osobna łazienka i toaleta. Zapewniony stały dostęp do Internetu oraz samochód do dyspozycji. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» W lutym zaopiekuj się parą seniorów – senior jest po udarze i zmaga się z cukrzycą, inkontynencją i początkowym stadium demencji, a seniorka cierpi na osteoporozę oraz jest ogólnie osłabiona ze względu na wiek. Zarówno senior, jak i seniorka poruszają się na wózkach inwalidzkich. Seniorów codziennie odwiedza Pflegedienst, który pomaga seniorowi podczas czynności pielęgnacyjnych. Zadaniem Opiekunki jest pomoc i asekuracja seniorki w ciągu dnia, robienie zakupów, dbanie o gospodarstwo i przygotowywanie posiłków. Podopieczni bardzo lubią zwierzęta i posiadają psa. Do dyspozycji Opiekunki jest całe piętro. Zapewniony dostęp do Internetu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w lutym. Możesz zarobić nawet do 3195 EUR za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →