ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

W ATERIMA MED dostajesz więcej - zacznij Nowy Rok z dobrą ofertą!

W ATERIMA MED dostajesz więcej – gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe. Wybierając ofertę w ATERIMA MED otrzymasz także szereg korzyści, w tym możliwość nauki z lektorem języka niemieckiego, dzięki czemu możesz zarabiać więcej! Dodatkowo, możesz skorzystać z indywidualnych porad pielęgniarskich z Biura Medycznego, a także umówić się na rozmowę z prawnikiem, jeśli zajdzie taka potrzeba, czy sięgnąć po wsparcie w trudnych chwilach. A to nie wszystko…

 

Co jeszcze zyskujesz dołączając do grona Opiekunów ATERIMA MED?

  • nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe,
  • bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,
  • bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem,
  • telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,
  • specjalistyczne materiały edukacyjne,
  • webinaria on-line "Profesjonalni w opiece",
  • kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego,
  • telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach",
  • indywidualne porady prawne.

Zachęcamy do wyjazdów z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe. Kliknij tutaj, dowiedz się więcej i wyjedź w styczniu z ATERIMA MED!

Gdzie możesz wyjechać w nowym roku?

» Zaopiekuj się seniorką ogólnie osłabioną ze względu na wiek, która zmaga się z osteoporozą, reumatyzmem i chorobami serca. Seniorka jest  pełni sprawna pod względem poznawczym, a większość czasu spędza w łóżku. Potrzebuje pomocy przy czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, przebieraniu się i ogólnej asekuracji. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków i dbanie o gospodarstwo domowe. Przy zakupach pomagać będzie córka seniorki. Podopieczna lubi czytać książki i oglądać telewizję. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre, jednorodzinny dom z ogrodem mieści się w spokojnej i malowniczej dzielnicy. Do dyspozycji Opiekunki jest całe piętro z łazienką, pokojem z telewizorem oraz osobną toaletą. Zapewniony stały dostęp do internetu oraz możliwość korzystania z roweru. Więcej o tej ofercie można przeczytać tutaj.

» Wyjedź do opieki do sympatycznego seniora, który zmaga się z chorobami serca, niedoczynnością nerek, inkontynencją i nadciśnieniem. Podopieczny porusza się o lasce i sporadycznie korzysta z rollatora. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, asekuracja oraz przygotowywanie posiłków, dbanie o dom i robienie zakupów. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst, a raz w tygodniu senior ma zapewnioną także rehabilitację. Senior lubi oglądać telewizję i czytać gazety, jest przyjazny i życzliwy. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Rower i samochód są do dyspozycji Opiekunki. Więcej o tej ofercie można przeczytać tutaj.

» W styczniu zaopiekuj się parą życzliwych seniorów. Podopieczna zmaga się z demencją i chorobą nowotworową, jest osobą mobilną i samodzielną. Trzy razy w tygodniu przebywa w dziennym domu opieki. Podopieczny jest po złamaniu biodra, zmaga się z nadciśnieniem i ma problemy ze słuchem. W domu porusza się samodzielnie, a na spacerach wspomaga się laską lub rollatorem. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu się oraz asekuracja w ciągu dnia. Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiadać za przygotowywanie posiłków, dbanie o dom i robienie zakupów. Do podopiecznych codziennie rano przychodzi Pflegedienst. Senorzy lubią rozwiązywać krzyżówki, układać puzzle, spacerować i słuchać muzyki. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre, zapewniony stały dostęp do Interetu oraz osobny pokój i łazienka dla Opiekunki. Więcej o tej ofercie można przeczytać tutaj.

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w styczniu. Możesz zarobić nawet do 3195 EUR za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →