Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Od ATERIMA MED dostajesz więcej! W grudniu wybierz pakiet korzyści i bonus świąteczny

Od ATERIMA MED dostajesz więcej! Gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe. Możesz także uczyć się języka niemieckiego z indywidualnym lektorem, rozwijając swoje kompetencje, dzięki czemu możesz zarabiać więcej! Tylko u nas otrzymujesz również dostęp do darmowych porad prawnych w każdym temacie. Decydując się na wyjazd w grudniu do opieki nad Podopiecznym w czasie świąt, mamy dla Ciebie bonus za dni świąteczne oraz wcześniejszą wypłatę wynagrodzenia – w sam raz na święta.


Sprawdź NOWY pakiet korzyści dla Opiekunów ATERIMA MED:

  • nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe
  • wynagrodzenie wypłacone przed świętami dla Opiekunów pozostających na zleceniu w okresie świątecznym
  • bonus za trzy dni świąteczne i Nowy Rok
  • bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem
  • telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego
  • specjalistyczne materiały edukacyjne
  • webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"
  • kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego
  • telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach"
  • telefoniczne dyżury z prawnikiem i indywidualne porady prawne

Dowiedz się więcej o naszej najnowszej ofercie wyjazdów świątecznych. Zyskaj atrakcyjne wynagrodzenie i bonus za wyjazd w grudniu. Skorzystaj z pakietów pełnych korzyści – wybierz ofertę w ATERIMA MED!

» W wolnej chwili lubisz oglądać telewizję, grać karty i czytać gazety? To zupełnie jak seniorka potrzebująca Twojego wsparcia. Zmaga się ona z reumatyzmem i ma obniżony nastrój. Porusza się o rollatorze. Zadaniem Opiekunki będzie wsparcie w codziennych czynnościach: podczas wykonywania toalety, kąpieli i przy ubieraniu się. Seniorka mieszka z mężem, który chętnie pomaga przy żonie i jest całkowicie samodzielny. Do dodatkowych obowiązków Opiekunki będzie należało dbanie o dom i przygotowywanie posiłków. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, w którym znajduje się biuro ich córki. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

» Chcesz być wsparciem dla sympatycznego małżeństwa? Seniorka zmaga się z artretyzmem, demencją i kontynencją oraz potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Senior choruje na cukrzycę i demencję, jest mobilny i stara się być samodzielny. Do zadań Opiekunki należeć będzie asekuracja podopiecznych w ciągu dnia, przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wolny czas podopieczni spędzają razem. Lubią czytać książki i gazety. Dla Opiekunki przygotowane jest osobne, w pełni wyposażone piętro. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

» Wyjedź do opieki do sympatycznego i komunikatywnego seniora, który potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Porusza się o balkoniku, a w dniach, w których czuje się bardziej osłabiony korzysta z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje pomocy przy kąpieli, zmianie pieluchomajtek, przebieraniu się i asekuracji w ciągu dnia. Senior sporadycznie potrzebuje wsparcia w nocy. Podopieczny zmaga się z chorobą Parkinsona, inkontynencją i początkowym stadium demencji. Senior lubi czytać książki i gazety. Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za robienie zakupów i przygotowywanie posiłków. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój ze stałym dostępem do Internetu. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać tutaj.

Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza a także dostosujemy termin wyjazdu w grudniu. Zarobisz nawet 3375 EUR z bonusem świątecznym za 60 dni zlecenia. Otrzymasz gwarancję podwyżki na kolejne i następne zlecenie - łącznie nawet 200 EURO przy wyjazdach na 60 dni zlecenia.  
Brzmi dobrze, prawda? 

Porozmawiajmy!  
Zespół ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →