Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jesteś z nami dłużej - zarabiasz więcej: odbierz BONUS i zagwarantuj sobie PODWYŻKĘ!

W ATERIMA MED gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia! Już od drugiego i trzeciego zlecenia – bez względu na poziom znajomości języka niemieckiego czy doświadczenie w opiece. Wyjeżdżaj z nami regularnie, a otrzymasz gwarancję podwyżki - łącznie nawet 300 euro przy wyjazdach na 90 dni zlecenia. Od teraz, już pierwszy wyjazd z ATERIMA MED pracuje na wysokość kolejnego wynagrodzenia. Jeśli wyjedziesz z nami raz, gwarantujemy podwyżkę na kolejne zlecenie. Po drugim wyjeździe… ponownie oferujemy podwyżkę! Decydując się na wyjazd do opieki w listopadzie na 90 lub 60 dni, dodatkowo możesz skorzystać z BONUSU za dni świąteczne i otrzymać wynagrodzenie wcześniej - w sam raz na święta! Wyjedź na zlecenie z ATERIMA MED w listopadzie!

grafika art

chcę wyjechać w listopadzie

Dowiedz się więcej o naszej najnowszej ofercie wyjazdów listopadowych. Zyskaj atrakcyjne wynagrodzenie i BONUS ŚWIĄTECZNY za wyjazd w listopadzie. Skorzystaj z pakietów pełnych korzyści – wybierz ofertę w ATERIMA MED!

» Czerpiesz przyjemność ze spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu? To tak jak Podopieczna, która mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Seniorka jest po przebytej chorobie nowotworowej. Zmaga się z chorobami serca, osteoporozą, problemami z krążeniem i początkowym stadium demencji. Często towarzyszą jej bóle bioder. Jest osobą mobilną i porusza się bez żadnego wsparcia. Potrzebuje pomocy podczas wykonywania porannej i wieczornej toalety, przy przebieraniu się i asekuracji w ciągu dnia. Podopieczna sporadycznie potrzebuje wsparcia również w nocy. Do dodatkowych zadań osoby sprawującej opiekę należeć będzie przygotowywanie posiłków, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wykonywanie zakupów. Osoba sprawująca opiekę może korzystać z dostępnego samochodu. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z zapewnionym stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

» Lubisz oglądać telewizję, grać w gry planszowe i rozwiązywać krzyżówki? Podopieczni także! Seniorka jest po amputacji nogi. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy podczas poruszania się, przy wykonywaniu codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych i asekuracji w ciągu dnia. Mieszka z małżonkiem, który zmaga się z początkowym stadium demencji i nadciśnieniem. Jest osobą mobilną i porusza się bez żadnego wsparcia. Jest całkowicie samodzielny i stara się wspomagać Opiekunkę w codziennych obowiązkach. Seniorów codziennie w porze obiadowej odwiedza sympatyczny i pomocny syn. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z zapewnionym stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Samochód do dyspozycji Opiekunki. Wymagane czynne prawo jazdy. Więcej o ofercie możesz dowiedzieć się tutaj.

» Wyjedź na zlecenie i udzielaj pomocy i wsparcia przyjaznej parze, która mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Podopieczny zmaga się z chorobą nowotworową i inkonynencją. Ma założony cewnik, którego woreczek zmienia Opiekun. Senior większość czasu spędza w łóżku, a przy poruszaniu się korzysta z wózka inwalidzkiego. Mieszka z małżonką, która jest w pełni sprawna i chętnie wspomaga Opiekuna w codziennych obowiązkach. Pomaga podopiecznemu podczas wykonywania codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Do zadań osoby sprawującej opiekę należeć będzie asekuracja seniora w ciągu dnia, pomoc przy poruszaniu się, przygotowywanie posiłków i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Zakupy są regularnie dostarczane do domu seniorów. W wolnym czasie podopieczny lubi przeglądać programy informacyjne na Internecie oraz oglądać telewizję wspólnie z małżonką. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

Sprawdź więcj ofert

Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza a także dostosujemy termin wyjazdu w listopadzie. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki - łącznie nawet 300 euro przy wyjazdach na 90 dni zlecenia! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!  
Zespół ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →