Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zaopiekuj się seniorem i odkryj Górną Bawarię! Przywieź piękne wspomnienia z urokliwego regionu Niemiec

Wybór oferty optymalnie dobranej do własnych preferencji, to klucz do czerpania satysfakcji z wyjazdu na zlecenie. Połącz wspieranie seniora z możliwością poznania pięknego górskiego rejonu Górnej Bawarii. Zdajemy sobie sprawę, jak miejsce sprawowania opieki wpływa na dobre samopoczucie zarówno osoby niosącej pomoc seniorowi, jak i samemu Podopiecznemu. Dlatego proponując Opiekunom lokalizacje wyjazdowe dokładamy starań, by przedstawiane możliwości były bardzo atrakcyjne. 


Mamy wiele ofert, dzięki którym osoby zainteresowane wyjazdem mają okazję zobaczyć piękne, niezwykłe miejsca. Łącząc w ten sposób niesienie wsparcia z czerpaniem satysfakcji z podróży do interesującego regionu Niemiec. Opieka nad osobą w wieku zaawansowanym to misja, w której satysfakcja płynie nie tylko z niesienia pomocy osobie potrzebującej, ale także z możliwości poznania innej kultury, obyczajów i pięknych okolic. Wpływając w ten sposób na poszerzanie horyzontów osoby wyjeżdżającej na zlecenie.  Opiekunowie spełniający się w swoim powołaniu muszą zdawać sobie sprawę, że ich komfort jest niezwykle ważny. Nie mniej istotny od samopoczucia Podopiecznego. Zadowolony Opiekun pełni swoje obowiązki chętnie i sumienie.

Jeśli miejsce, w którym podejmujesz się opieki ma dla Ciebie znaczenie, koniecznie musisz poznać bliżej ten obszar! Do Górnej Bawarii należy najwyższa część niemieckich Alp, przepływa przez nią rzeka Izara. To piękny rejon, w którym realizacja zlecenia będzie niewątpliwą przyjemnością.

Co warto zobaczyć w rejonie górskim Górna Bawaria, zlokalizowanym w okolicach Murnau?

Rejon Murnau leży nad jeziorem Staffelsee, którego powierzchnia, to aż 7.6 kilometrów kwadratowych. Znajduje się na nim siedem niezwykłych wysp. Murnau słynie ze sztuki. Ten rejon upodobali sobie niemieccy ekspresjoniści. Znajduje się tu muzeum pełne dzieł Kandinsky’ego i Muntera, a nawet dom tego ostatniego. W Muzeum Zamkowym można obejrzeć wystawę dotyczącą grupy Der Blaue Reiter oraz ekspozycję na temat cenionego pisarza Ödöna von Horvátha. 

Co ciekawe, w mieście rozstawione są tablice z reprodukcjami dzieł, na których artyści uwiecznili swoje ulubione bawarskie miasteczko. To wspaniała okazja do spacerów z Podopiecznym, podczas których podziwiać można niezwykłą sztukę. Murnau dzięki upodobaniu malarzy zyskało status kolonii artystów. Skorzystaj z potencjału tych okolic i zobacz to niezwykłe miejsce!  

Osoby, które zwiedzały rejon górski Oberbayern (Górna Bawaria) porównują ten obszar do Zakopanego. Znaleźć tam bowiem można wszystko, co kochają ci, dla których góry są wymarzonym krajobrazem. Cieszącym oczy i pozwalającym na relaks. Wyjedź do miejsca, które sprawi, że z pobytu na zleceniu przywieziesz wiele pięknych wspomnień!

Dlaczego wybierając rejon Górna Bawaria zlokalizowany w okolicach Murnau możesz mieć pewność, że to dobra decyzja?

Nasz Partner Regionalny działa w pięknym rejonie górskim Oberbayern, w okolicach Murnau już wiele lat. Obecny jest na rynku od 2015, co stanowi gwarancję jakości jego usług. W tym okresie pomocy w znalezieniu pracy udzielono już ponad dwóm tysiącom Opiekunek. Tworząc społeczność, której celem jest wspieranie tych, którzy naprawdę tego potrzebują.

  • Atutem tego rozwiązania jest fakt, że każdy z Klientów znany jest osobiście, a pomoc dostępna jest w razie potrzeby na miejscu.
  • Dzięki takiemu podejściu wsparcie ze strony Partnera Regionalnego jest niezwykle skuteczne. Co to oznacza w praktyce? Szybkie działanie i pomoc w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.
  • Istotne jest to, że wartością są bliskie więzi lokalne, co przyczynia się do wręcz rodzinnej atmosfery.
  • Procesy decyzyjne są krótkie, ponieważ duży nacisk kładziony jest na fakt, by Opiekun miał dobre warunki na ofercie.
  • Każdy Opiekun jest doceniany, a przede wszystkim traktowany z poszanowaniem dla wysiłku, który wkłada w sprawowanie opieki nad Podopiecznym.

Dlaczego warto wybrać rejon Oberbayern zlokalizowany w okolicach Murnau? Motywacją do wyjazdu na zlecenie jest chęć niesienia pomocy oraz uzyskania środków na swoje potrzeby, ale także poznania czegoś nowego, zdobywania doświadczeń i wspaniałych, wartościowych wspomnień. Aby po powrocie do kraju wracać myślą do przyjemnych chwil spędzonych na terenie Niemiec, warto zatroszczyć się o kilka elementów. Nie tylko o optymalne dopasowanie oferty do potrzeb Opiekuna w kontekście stanu zdrowia Podopiecznego oraz wysokości wynagrodzenia, która wyróżnia nas na tle konkurencji, ale także wskazanym jest zwrócenie uwagi na to, by region, w którym spędzamy ten okres był przyjemny i stanowił dodatkową wartość podjęcia się zlecenia.

Tych kilka tygodni spędzonych w okolicy Murnau z pewnością będzie czasem, do którego chętnie będziesz wracać myślą, wspominając spacery z podopiecznym, piękne widoki i wartościowy, jakościowo spędzony czas. Kiedy to dane było Ci poznać bliżej atrakcyjny rejon Górnej Bawarii. Połącz opiekę z korzyścią dla siebie i poznaj obszar, którego piękno stanie przed tobą otworem dzięki wyjazdowi na zlecenie. Wyjeżdżając w okolicę Murnau skorzystaj dodatkowo i daj sobie szansę na poznanie niezwykłego miejsca, do którego podróżują turyści z całego świata. Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ oferta cieszy się bardzo dużym powodzeniem ze względu na lokalizacyjną atrakcyjność. Jeśli lubisz piękne widoki, to zlecenie jest właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami już teraz.

Zainteresowała Cię kwestia wyjazdu na zlecenie w pięknym rejonie górskim Oberbayern? Jeśli jesteś Opiekunem ATERIMA MED, skontaktuj się ze swoim Koordynatorem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Jeśli dopiero planujesz zostać Opiekunem ATERIMA MED i wyjechać do malowniczej Górnej Bawarii, zlokalizowanej w okolicach Murnau, to skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +12 341 15 15.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →