ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

COVID w odwrocie – nadal zachowuj zasady bezpieczeństwa, w szczególności przed wyjazdem na zlecenie.

Celem naszych działań jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o opiekunów. Dokładamy starań, by opiekunowie także czuli się zaopiekowani. To istotne, by realizowanie misji, jaką jest niesienie pomocy i wsparcia osobom potrzebującym, odbywało się w sposób bezpieczny zarówno dla opiekunów, jak i podopiecznych. Istotnym jest, by pamiętać o zasadach bezpieczeństwa mających na celu uchronienie samego siebie oraz osób nad którymi sprawujemy pieczę przed wirusami wywołującymi Covid-19 oraz innymi grypopochodnymi. Jak dbać o bezpieczeństwo podopiecznych, jednocześnie dbając także o własne? 

 COVID w odwrocie – nadal zachowuj zasady bezpieczeństwa

 

W naszej firmie bezpieczeństwo Opiekunów jest dla nas priorytetem na każdym etapie wyjazdu na zlecenie. Więcej na temat tego jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo dowiesz się zapoznając się z 5 Gwarancjami Bezpieczeństwa ATERIMA MED tutaj

Pamiętaj, że podróż na zlecenie do Niemiec odbywa się przede wszystkim ATERIMA BUSEM, czyli środkiem transportu, w którym przebywasz wraz z innymi opiekunami. Zaufanie to jedna z wartości, która sprawia, że osoby wyjeżdżające z nami na zlecenia cieszą się tak dobrą opinią w branży opiekuńczej. W przypadku jeśli Twój stan zdrowia uległ pogorszeniu, w trosce o siebie i innych poinformuj nas o tym. Skontaktuj się także z lekarzem. 

Od dnia 3 marca 2022 roku Polska nie jest już uznawana za obszar wysokiego ryzyka zakażeń COVID, nie oznacza to jednak, że nie dochodzi już do zakażeń wirusem. W przypadku zauważenie objawów COVID-19 (podwyższona temperatura, osłabienie, kaszel) lub kontaktu z osobami zakażonymi zalecane jest skontaktowanie się z infolinią polskiego Ministerstwa Zdrowia pod bezpłatnym numerem telefonu: 800 190 590. 

O czym warto pamiętać dbając o bezpieczeństwo i zapobiegając zarażeniu się COVID?

  • Dystans – zachowanie odległości w przestrzeni publicznej między Tobą, a osobami otaczającymi Cię, przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa.
  • Dezynfekcja - podstawą walki z COVID jest higiena, a przede wszystkim mycie i dezynfekcja rąk. Eksperci są zdania, że aż 70% wszystkich infekcji przenoszonych jest właśnie na dłoniach. Istotną kwestią jest więc skupienie się na odpowiedniej higienie rąk. Ważne jest ich prawidłowe mycie i regularna dezynfekcja. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które umożliwiają takie działanie nawet jeśli w danej chwili nie masz dostępu do bieżącej wody.
  • Maseczka – nie ma już obowiązku noszenia jej w przestrzeni publicznej (z wyjątkiem sytuacji, gdy przebywasz w placówkach medycznych i aptekach), jednak spore grono osób decyduje się na zakładanie maseczki na przykład podczas podróży komunikacją miejską (w tramwajach i autobusach) oraz podczas przebywania w innych dużych skupiskach ludzi, co zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko zarażenia się koronawirusem.  
  • Wietrzenie - dobra wentylacja ma duże znaczenie w ograniczaniu zagrożenia wirusem w pomieszczeniach. Zalecane jest częste otwieranie okna na 10 - 15 minut, lub w dni kiedy pogoda na to pozwala, pozostawienie ich otwartych na dłuższe, nawet wielogodzinne interwały czasu. 

Na rządowej stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej czytamy: „Utrzymywanie dystansu społecznego min. 1,5 m, częste mycie rąk i ich dezynfekcja oraz zakrywanie ust i nosa to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem. Warto też często wietrzyć pomieszczenia, w których przebywamy, szczególnie w miejscach pracy i mieszkaniu. Walkę z zagrożeniem wspiera też aplikacja STOP COVID.  Jest ona w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Im więcej osób będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa”.

W ochronie przed koronawirusem istotne jest odpowiedzialne działanie nas wszystkich. Pamiętajmy, że wspólnie tworzymy wspierającą się społeczności zrzeszoną wokół ATERIMA MED, której przyświeca jeden cel – pomoc seniorom potrzebującym naszego wsparcia.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →