Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

COVID w odwrocie – nadal zachowuj zasady bezpieczeństwa, w szczególności przed wyjazdem na zlecenie.

Celem naszych działań jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o opiekunów. Dokładamy starań, by opiekunowie także czuli się zaopiekowani. To istotne, by realizowanie misji, jaką jest niesienie pomocy i wsparcia osobom potrzebującym, odbywało się w sposób bezpieczny zarówno dla opiekunów, jak i podopiecznych. Istotnym jest, by pamiętać o zasadach bezpieczeństwa mających na celu uchronienie samego siebie oraz osób nad którymi sprawujemy pieczę przed wirusami wywołującymi Covid-19 oraz innymi grypopochodnymi. Jak dbać o bezpieczeństwo podopiecznych, jednocześnie dbając także o własne? 

 COVID w odwrocie – nadal zachowuj zasady bezpieczeństwa

 

W naszej firmie bezpieczeństwo Opiekunów jest dla nas priorytetem na każdym etapie wyjazdu na zlecenie. Więcej na temat tego jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo dowiesz się zapoznając się z 5 Gwarancjami Bezpieczeństwa ATERIMA MED tutaj

Pamiętaj, że podróż na zlecenie do Niemiec odbywa się przede wszystkim ATERIMA BUSEM, czyli środkiem transportu, w którym przebywasz wraz z innymi opiekunami. Zaufanie to jedna z wartości, która sprawia, że osoby wyjeżdżające z nami na zlecenia cieszą się tak dobrą opinią w branży opiekuńczej. W przypadku jeśli Twój stan zdrowia uległ pogorszeniu, w trosce o siebie i innych poinformuj nas o tym. Skontaktuj się także z lekarzem. 

Od dnia 3 marca 2022 roku Polska nie jest już uznawana za obszar wysokiego ryzyka zakażeń COVID, nie oznacza to jednak, że nie dochodzi już do zakażeń wirusem. W przypadku zauważenie objawów COVID-19 (podwyższona temperatura, osłabienie, kaszel) lub kontaktu z osobami zakażonymi zalecane jest skontaktowanie się z infolinią polskiego Ministerstwa Zdrowia pod bezpłatnym numerem telefonu: 800 190 590. 

O czym warto pamiętać dbając o bezpieczeństwo i zapobiegając zarażeniu się COVID?

  • Dystans – zachowanie odległości w przestrzeni publicznej między Tobą, a osobami otaczającymi Cię, przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa.
  • Dezynfekcja - podstawą walki z COVID jest higiena, a przede wszystkim mycie i dezynfekcja rąk. Eksperci są zdania, że aż 70% wszystkich infekcji przenoszonych jest właśnie na dłoniach. Istotną kwestią jest więc skupienie się na odpowiedniej higienie rąk. Ważne jest ich prawidłowe mycie i regularna dezynfekcja. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które umożliwiają takie działanie nawet jeśli w danej chwili nie masz dostępu do bieżącej wody.
  • Maseczka – nie ma już obowiązku noszenia jej w przestrzeni publicznej (z wyjątkiem sytuacji, gdy przebywasz w placówkach medycznych i aptekach), jednak spore grono osób decyduje się na zakładanie maseczki na przykład podczas podróży komunikacją miejską (w tramwajach i autobusach) oraz podczas przebywania w innych dużych skupiskach ludzi, co zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko zarażenia się koronawirusem.  
  • Wietrzenie - dobra wentylacja ma duże znaczenie w ograniczaniu zagrożenia wirusem w pomieszczeniach. Zalecane jest częste otwieranie okna na 10 - 15 minut, lub w dni kiedy pogoda na to pozwala, pozostawienie ich otwartych na dłuższe, nawet wielogodzinne interwały czasu. 

Na rządowej stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej czytamy: „Utrzymywanie dystansu społecznego min. 1,5 m, częste mycie rąk i ich dezynfekcja oraz zakrywanie ust i nosa to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem. Warto też często wietrzyć pomieszczenia, w których przebywamy, szczególnie w miejscach pracy i mieszkaniu. Walkę z zagrożeniem wspiera też aplikacja STOP COVID.  Jest ona w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Im więcej osób będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa”.

W ochronie przed koronawirusem istotne jest odpowiedzialne działanie nas wszystkich. Pamiętajmy, że wspólnie tworzymy wspierającą się społeczności zrzeszoną wokół ATERIMA MED, której przyświeca jeden cel – pomoc seniorom potrzebującym naszego wsparcia.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →