ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Wyjedź w sierpniu! To już ostatnia chwila na BONUS i ekstra pensję wakacyjną!

Opiekunko, chcesz spędzić wakacyjny sierpień w dobrym towarzystwie? Mamy świetną propozycję. BONUS SIERPNIOWY plus ekstra pensja – wybierz seniora i dobrą ofertę na wakacje! To już ostania szansa. Zatroszcz się o siebie i o starszą osobę. Ty otrzymasz ekstra wynagrodzenie a podopieczny niezawodną opiekę! Za zlecenie w Niemczech na min 42 dni płacimy aż 2650 euro w tym BONUS SIERPNIOWY nawet do 450 euro! Zarezerwuj ofertę już teraz.

Sprawdź naszą najnowszą ofertę wyjazdów w sierpniu. To już ostatni moment by zyskać bonus za wyjazd w wakacje. Korzystaj ze słońca! Korzystaj z tego, co dobre – zyskaj BONUS SIERPNIOWY nawet do 450 euro!Z kim możesz przyjemnie spędzić wakacje?

» Lubisz grać w karty? 88 letnia Pani z Brücken uwielbia to zajęcie. Możecie grać razem lub wspólnie oglądać telewizję. Seniorka jest mobilna, stara się być na tyle samodzielna, na ile pozwalają jej siły danego dnia. Potrzebuje pomocy podczas wykonywania generalnej kąpieli, przy przebieraniu się i asekuracji w ciągu dnia. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.


» Z kolei miłośników spędzania czasu w ogrodzie zachęcamy do wyjazdu do 93 letniej Pani mieszkającej w Hamburgu. Seniorka lubi czytać gazety w zaciszu domowym lub właśnie w ogrodzie. Podopieczna stara się być bardzo samodzielna, porusza się bez żadnego wsparcia i sama wykonuje poranną i wieczorną toaletę. Do zadań Opiekunki należeć będzie asekuracja seniorki w ciągu dnia i dotrzymywanie towarzystwa, przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe oraz wykonywanie zakupów w pobliskim sklepie. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

» Dla tych, co lubią ciekawe rozmowy w dobrym towarzystwie i kochają zwierzęta zapraszamy do Wiesentheid w Bawarii. Do opieki jest 87 letni senior mieszkający z małżonką. Para swój wolny czas spędza na rozmowach. Mają też spokojnego psa, którym zajmuje się seniorka. Pan potrzebuje pomocy podczas wykonywania codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, przy przebieraniu się, przygotowywaniu posiłków i dbaniu o gospodarstwo domowe. Za wykonywanie zakupów odpowiada żona podopiecznego. Cztery razy w tygodniu senior przebywa w dziennym domu opieki. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj rekrutera o ofertę wyjazdów wakacyjnych. Wybierz jedno z wielu atrakcyjnych miejsc. Pomożemy w wyborze dobrej oferty, a także dostosujemy termin wyjazdu jeszcze w sierpniu. Zaopiekuj się seniorem w wakacje i odbierz BONUS SIERPNIOWY nawet do 450 euro! Brzmi dobrze, prawda?

 

Porozmawiajmy!

Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →