Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 5 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Łącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź na wakacje i opiekuj się seniorem – wakacyjna pensja czeka.

Już za chwilę zaczynają się wakacje. Coraz więcej osób łączy przyjemne z pożytecznym i nic w tym dziwnego! Lubimy łączyć to, co dobre. Ty także wybierz się na wakacje i zarabiaj. Wyjedź tam, gdzie chcesz i powiedz – mhm… dobrze mi tu! Wybierz ofertę wakacyjną z bonusem! Za opiekę nad seniorem w Niemczech na min 42 dni płacimy aż 2650 euro w tym lipcowy BONUS nawet do 450 euro!

Sprawdź naszą najnowszą ofertę wyjazdów wakacyjnych. Zatroszcz się o siebie i o seniora. Razem cieszcie się pełnym słońca miejscem. Korzystaj z tego, co dobre – zyskaj lipcowy BONUS nawet do 450 euro!


Gdzie możesz wyjechać?

Dla osób lubiących miejską dżunglę polecamy wyjazd do Berlina, w którym mieszka przyjazne małżeństwo seniorów. Państwo mieszkają blisko centrum w atrakcyjnej dzielnicy Berlina. Do podopiecznego codziennie przychodzi Pflegedienst, który odpowiedzialny jest za zmianę opatrunków. Senior mieszka z małżoną, która stara się być samodzielna i chętnie wspomaga Opiekunkę w codziennych obowiązkach. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.


Z kolei dla miłośników malowniczych widoków przyjemnym miejscem będzie Badenia-Wirtembergia, która leży wzdłuż zachodniej granicy niziny Górnoreńskiej. Miejscowość Ketsch, gdzie mieszka para małżonków, położona jest nad rzeką Ren. Małżeństwo mieszka w domu rodzinnym. W drugiej części domu z osobnym wejściem mieszka także ich córka, która chętnie pomaga w opiece nad rodzicami. Do seniorów regularnie przychodzi Pflegedienst. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

Dla tych, co lubią miejsca z historią zapraszamy do Münster. To miasto jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Westfalii – nic dziwnego, oficjalnie zostało założone w 793 roku. Pełne jest zabytkowych budowli, zatem będzie co zwiedzać. Tym bardziej, że seniorka mieszkająca w tej pięknej miejscowości bardzo lubi wychodzić na spacery w towarzystwie Opiekunki. A po spacerze można odpocząć w przydomowym ogrodzie i razem z podopieczną zagrać w karty. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

 
Wybierz jedno z wielu atrakcyjnych miejsc. Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj rekrutera o ofertę wyjazdów wakacyjnych. Pomożemy w wyborze dobrej oferty, a także dostosujemy termin wyjazdu jeszcze w lipcu. Zaopiekuj się seniorem w wakacje i odbierz lipcowy BONUS nawet do 450 euro! Brzmi dobrze, prawda?

 

Porozmawiajmy!

Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.