Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 4 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Tylko u nas! Poleć sprawdzonego Opiekuna – BONUS ZA POLECENIE otrzymasz TY i osoba, którą polecasz.

Tylko w czerwcu i tylko w ATERIMA MED mnożymy BONUS ZA POLECENIE – 2x800 zł! Znasz kogoś, kto szuka dobrego zlecenia? Poleć nam sprawdzonego Opiekuna na wyjazd jeszcze w czerwcu a zyskacie oboje! Za skuteczne polecenie otrzymasz bonus aż 800 zł – polecony przez Ciebie Opiekun na start także otrzyma extra 800 zł!

 

Wyjeżdżając do opieki w Niemczech z pewnością spotykasz wiele osób, które szukają sprawdzonych zleceń i chętnie wyjadą na dobrą ofertę. Pomnażaj BONUSY dzieląc się dobrą opinią o ATERIMA MED! Polecasz jednego Opiekuna – zyskujesz 800 złotych, polecasz dwóch – masz 1600 złotych, polecasz trzech, dodatkowo zarobisz 2400 złotych. Dodatkowo każda z poleconych przez Ciebie osób, która podejmie z nami współpracę także otrzyma BONUS ZA POLECENIE w wysokości 800 złotych! Im częściej nas polecasz, tym więcej możesz zyskać. Cieszymy się dużym zaufaniem – Opiekunowie ATERIMA MED wyjechali z nami już ponad 100 000 razy! Czy to przypadek?

Aby polecić nam godną zaufania Opiekunkę, wystarczy, że skontaktujesz się z ATERIMA MED i podasz nam jej dane – czyli imię, nazwisko i numer telefonu. Pamiętaj, by wcześniej zapytać o zgodę polecaną osobę. Jeśli wskazany przez Ciebie kandydat podejmie z nami współpracę
i przepracuje minimum 30 dni, wypłacimy BONUS za POLECENIE bezpośrednio na Twoje konto. Szczegóły dotyczące warunków przyznawania BONUSU za POLECENIE i przekazanie danych polecanej osoby można kierować do nas:

To nie koniec! Dodatkowo, oboje możecie skorzystać z oferty wakacyjnej! W ATERIMA MED dajemy możliwość wyboru oferty, na którą możecie wyjechać. Teraz, za rozpoczęcie opieki nad osobą starszą w czerwcu, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy BONUS WAKACYJNY nawet 450 euro. Za 42 dni opieki można zarobić nawet 2650 euro + BONUS za polecenie.

Polecaj i zarabiaj z ATERIMA MED!

Porozmawiajmy!
ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.