Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wybierz ofertę na wakacje i odbierz BONUS WAKACYJNY

Wszyscy pamiętamy słowa piosenki kabaretu OT.TO: „Wakacje, znów będą wakacje!”. Ten przyjemny, słoneczny czas niebawem znów przed nami. Warto już teraz pomyśleć o wakacjach i rozważyć wybór oferty z bonusem. Nie przegap okazji i zyskaj nawet 2650 euro – wyjedź na 42 dni opieki, a otrzymasz BONUS WAKACYJNY.

Wybór oferty optymalnie dobranej do własnych preferencji to klucz do czerpania satysfakcji z wyjazdu na zlecenie. Zdecyduj się na jedną z wielu naszych ofert i wyjedź by zyskać dodatkowe pieniądze. Zapoznaj się z naszą wakacyjną ofertą wyjazdów do opieki w Niemczech i wybierz zlecenie, które będzie Ci odpowiadać. Podopieczni czekają już na Twój przyjazd. Sprawdź nasze wakacyjne oferty: www.aterima-med.pl/oferty-pracy

Główne zalety wyjazdu na zlecenie w okresie wakacyjnym:

  • Możliwość pozyskania dodatkowych środków dzięki WAKACYJNEMU BONUSOWI.
  • Duże pole do działań aktywizacyjnych realizowanych wraz z seniorem na świeżym powietrzu.
  • Przebywanie poza granicami kraju w okresie wakacyjnym jest szansą na poznanie innej kultury i niemieckich zwyczajów.
  • Możliwość wypoczynku w czasie wolnym w formie zwiedzania okolicy – przebywanie w parkach, ogrodach miejskich, na terenie zielonym okalającym zabytki.

Dlaczego warto wyjechać na zlecenie w okresie wakacyjnym z ATERIMA MED?

W ATERIMA MED dajemy możliwość wyboru oferty, na którą chcesz wyjechać w wakacje! Teraz, za rozpoczęcie opieki nad osobą starszą jeszcze w czerwcu, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy BONUS WAKACYJNY. Wyjedź na 42 dni opieki – dodatkowo otrzymasz nawet do 450 euro. Podejmij dobrą decyzję. Zdecyduj, gdzie chcesz wyjechać i zaopiekuj się seniorem w Niemczech. BONUS WAKACYJNY czeka na Ciebie!

Współpracuj z ATERIMA MED – wypełnij formularz lub zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj o szczegóły. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, a także dostosujemy termin wyjazdu jeszcze w czerwcu. Zaopiekuj się seniorem w wakacje i odbierz BONUS WAKACYJNY nawet 450 euro! Brzmi dobrze, prawda?

Pozdrawiamy,
zespół ATERIMA MED

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →