ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Dni Otwarte w ATERIMA MED - spotkajmy się!

Dni Otwarte w ATERIMA MED na terenie całego kraju - poznajmy się bliżej!

Rozważasz rozpoczęcie pracy w opiece? A może już pełnisz rolę opiekuna osób w wieku zaawansowanym? Koniecznie weź udział w naszym Dniu Otwartym i dowiedz się więcej na temat pracy w ATERIMA MED.

W przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, w gronie doświadczonych Opiekunów, będziemy mieć okazję porozmawiać, popijając smaczną kawę i delektując się ciastkami. To czas dla Was - jesteśmy do Waszej dyspozycji. Świętujmy razem podczas Dnia Otwartego!

Zawsze ochoczo gościmy Was w naszych biurach i jesteśmy chętni do rozmów w temacie niesienia pomocy i wsparcia seniorom, jednak Dzień Otwarty, to szczególna okazja do spotkań. Będzie to czas pełen niespodzianek. Dołącz do nas!

Co zyskasz dzięki udziałowi w spotkaniu?

 • Możesz wziąć udział w całkowicie bezpłatnym szkoleniu dotyczącym udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, po którym otrzymasz certyfikat! Potwierdzi on oficjalnie podniesienie Twoich kompetencji!
 • Poznasz innych Opiekunów, co da Ci możliwość wymiany opinii i doświadczeń z osobami, które także zajmują się misją niesienia pomocy seniorom.
 • Zrelaksujesz się w miłym towarzystwie przy grach i zabawach z nagrodami, co będzie stanowiło doskonałą rozrywkę połączoną z wartościowo spędzonym czasem.
 • W biurze zlokalizowanym najbliżej Twojego miejsca zamieszkania zdobędziesz informacje na temat opieki nad osobami starszymi i wyjazdu na zlecenie jako Opiekun w Niemczech.
 • Dowiesz się wszystkiego na temat bezpiecznej podróży i wyjazdu za granicę.
 • Zapoznasz się z naszymi najświeższymi zleceniami w Niemczech. Nim ktoś Cię ubiegnie możesz od razu wybrać jedną spośród ofert. Taką, która najbardziej Ci odpowiada!
 • Sprawdzisz warunki umowy i szczegóły w niej zawarte. Jeśli zechcesz możesz podpisać z nami umowę na miejscu, dzięki czemu będziesz mieć okazję zapytać o wszystko i uzyskać odpowiedź z pierwszej ręki.

Zdobądź bezpłatnie certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

 

Odpowiadając na Wasze potrzeby przygotowaliśmy szkolenie, w którym poznacie tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiecie się między innymi jak postępować z osobą nieprzytomną i nieoddychającą, jak uciskać klatkę piersiową oraz jak udrożnić drogi oddechowe. Wiedza ta może okazać się przydatna nie tylko podczas sprawowania opieki nad seniorem. Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu realizowanym podczas Dnia Otwartego możesz nauczyć się, jak uratować komuś życie! Odwiedź nas i zdobądź nieodpłatnie certyfikat potwierdzający te umiejętności!  

Za prowadzenie szkolenia odpowiedzialne będą cenione w branży opiekuńczej dyplomowane pielęgniarki oraz specjalistki Akademii Opiekunów: Iwona Przybyło oraz Maria Bieńkowska!

Iwona Przybyło to Specjalistka Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowana terapeutka zajęciowa, coach i trenerka. Posiadająca ponad 18-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami! Towarzyszyła im pracując na różnych oddziałach szpitalnych. Dni Otwarte będą okazją do porozmawiania z nią i poszerzenia wiedzy z zakresu sprawowania opieki nad podopiecznym.

Maria Bieńkowska to wykwalifikowana pielęgniarka geriatryczna z 25-letnim doświadczeniem zawodowym jako pielęgniarka w domu opieki w Dortmundzie. Ukończyła szkołę pielęgniarską VDAB w Gelsenkirchen Posiada kwalifikacje Instruktora praktycznej nauki zawodu  w pielęgniarstwie geriatrycznym oraz kwalifikacje uprawniające do opieki  w ciężkiej i intensywnej terapii. W centrum jej pracy była opieka nad osobami z demencją, do  których zawsze podchodzi z szacunkiem i empatią. Ma duże doświadczenie w pracy z różnymi grupami zawodowymi, takimi jak lekarze, terapeuci, opiekunowie, krewni i instytucje opiekuńcze.

Program Dnia Otwartego

 • 10:00 - 10:15 – Powitanie naszych gości.
 • 10:15 - 10:30 – Prezentacja dotycząca ATERIMA MED oraz bezpiecznej pracy za granicą.
 • 10:30 - 12:00 – Praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy w codziennym życiu.
 • 12:00 - 13:00 – Poczęstunek, konkursy z nagrodami oraz rozmowy z Opiekunami odbywane przy smacznej kawie.

Nie może Cię zabraknąć!

 

Gdzie się widzimy?

Sprawdź harmonogram, by nie przegapić spotkania w Twoim mieście! 

10.05.2022 - Wrocław

11.05.2022 - Zielona Góra

12.05.2022 - Łódź

17.05.2022 - Szczecin

18.05.2022 - Gdańsk

19.05.2022 - Bydgoszcz

31.05.2022 - Kielce

01.06.2022 - Kraków

02.06.2022 - Katowice

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 12 341 15 15

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie. Poznajmy się na żywo! Twórzmy razem wspierającą się społeczność zrzeszoną wokół ATERIMA MED, której przyświeca wspólny cel – pomoc osobom w wieku zaawansowanym.

 

 

Do zobaczenia w Twoim mieście!

 

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →