Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dni Otwarte w ATERIMA MED - spotkajmy się!

Dni Otwarte w ATERIMA MED na terenie całego kraju - poznajmy się bliżej!

Rozważasz rozpoczęcie pracy w opiece? A może już pełnisz rolę opiekuna osób w wieku zaawansowanym? Koniecznie weź udział w naszym Dniu Otwartym i dowiedz się więcej na temat pracy w ATERIMA MED.

W przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, w gronie doświadczonych Opiekunów, będziemy mieć okazję porozmawiać, popijając smaczną kawę i delektując się ciastkami. To czas dla Was - jesteśmy do Waszej dyspozycji. Świętujmy razem podczas Dnia Otwartego!

Zawsze ochoczo gościmy Was w naszych biurach i jesteśmy chętni do rozmów w temacie niesienia pomocy i wsparcia seniorom, jednak Dzień Otwarty, to szczególna okazja do spotkań. Będzie to czas pełen niespodzianek. Dołącz do nas!

Co zyskasz dzięki udziałowi w spotkaniu?

  • Możesz wziąć udział w całkowicie bezpłatnym szkoleniu dotyczącym udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, po którym otrzymasz certyfikat! Potwierdzi on oficjalnie podniesienie Twoich kompetencji!
  • Poznasz innych Opiekunów, co da Ci możliwość wymiany opinii i doświadczeń z osobami, które także zajmują się misją niesienia pomocy seniorom.
  • Zrelaksujesz się w miłym towarzystwie przy grach i zabawach z nagrodami, co będzie stanowiło doskonałą rozrywkę połączoną z wartościowo spędzonym czasem.
  • W biurze zlokalizowanym najbliżej Twojego miejsca zamieszkania zdobędziesz informacje na temat opieki nad osobami starszymi i wyjazdu na zlecenie jako Opiekun w Niemczech.
  • Dowiesz się wszystkiego na temat bezpiecznej podróży i wyjazdu za granicę.
  • Zapoznasz się z naszymi najświeższymi zleceniami w Niemczech. Nim ktoś Cię ubiegnie możesz od razu wybrać jedną spośród ofert. Taką, która najbardziej Ci odpowiada!
  • Sprawdzisz warunki umowy i szczegóły w niej zawarte. Jeśli zechcesz możesz podpisać z nami umowę na miejscu, dzięki czemu będziesz mieć okazję zapytać o wszystko i uzyskać odpowiedź z pierwszej ręki.

Zdobądź bezpłatnie certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

 

Odpowiadając na Wasze potrzeby przygotowaliśmy szkolenie, w którym poznacie tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiecie się między innymi jak postępować z osobą nieprzytomną i nieoddychającą, jak uciskać klatkę piersiową oraz jak udrożnić drogi oddechowe. Wiedza ta może okazać się przydatna nie tylko podczas sprawowania opieki nad seniorem. Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu realizowanym podczas Dnia Otwartego możesz nauczyć się, jak uratować komuś życie! Odwiedź nas i zdobądź nieodpłatnie certyfikat potwierdzający te umiejętności!  

Za prowadzenie szkolenia odpowiedzialne będą cenione w branży opiekuńczej dyplomowane pielęgniarki oraz specjalistki Akademii Opiekunów: Iwona Przybyło oraz Maria Bieńkowska!

Iwona Przybyło to Specjalistka Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowana terapeutka zajęciowa, coach i trenerka. Posiadająca ponad 18-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami! Towarzyszyła im pracując na różnych oddziałach szpitalnych. Dni Otwarte będą okazją do porozmawiania z nią i poszerzenia wiedzy z zakresu sprawowania opieki nad podopiecznym.

Maria Bieńkowska to wykwalifikowana pielęgniarka geriatryczna z 25-letnim doświadczeniem zawodowym jako pielęgniarka w domu opieki w Dortmundzie. Ukończyła szkołę pielęgniarską VDAB w Gelsenkirchen Posiada kwalifikacje Instruktora praktycznej nauki zawodu  w pielęgniarstwie geriatrycznym oraz kwalifikacje uprawniające do opieki  w ciężkiej i intensywnej terapii. W centrum jej pracy była opieka nad osobami z demencją, do  których zawsze podchodzi z szacunkiem i empatią. Ma duże doświadczenie w pracy z różnymi grupami zawodowymi, takimi jak lekarze, terapeuci, opiekunowie, krewni i instytucje opiekuńcze.

Program Dnia Otwartego

  • 10:00 - 10:15 – Powitanie naszych gości.
  • 10:15 - 10:30 – Prezentacja dotycząca ATERIMA MED oraz bezpiecznej pracy za granicą.
  • 10:30 - 12:00 – Praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy w codziennym życiu.
  • 12:00 - 13:00 – Poczęstunek, konkursy z nagrodami oraz rozmowy z Opiekunami odbywane przy smacznej kawie.

Nie może Cię zabraknąć!

 

Gdzie się widzimy?

Sprawdź harmonogram, by nie przegapić spotkania w Twoim mieście! 

10.05.2022 - Wrocław

11.05.2022 - Zielona Góra

12.05.2022 - Łódź

17.05.2022 - Szczecin

18.05.2022 - Gdańsk

19.05.2022 - Bydgoszcz

31.05.2022 - Kielce

01.06.2022 - Kraków

02.06.2022 - Katowice

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 12 341 15 15

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie. Poznajmy się na żywo! Twórzmy razem wspierającą się społeczność zrzeszoną wokół ATERIMA MED, której przyświeca wspólny cel – pomoc osobom w wieku zaawansowanym.

 

 

Do zobaczenia w Twoim mieście!

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →