Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

O raju! BONUS w maju!

Mówią – W MAJU JAK W RAJU! I chcemy, żeby tak było w ATERIMA MED! Tylko u nas – za wyjazd do opieki nad osobą starszą w maju oferujemy wysoki BONUS! Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Współpracuj z ATERIMA MED i czuj się jak w raju!

Maj to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Dlaczego nie spędzić tego czasu w pięknych rejonach Niemiec? Jadąc w maju masz wiele dobrych ofert do wyboru. Do wyjazdu z pewnością zachęca BONUS ZA MAJ i wysokie stawki za zlecenie – nawet 2650 € na za wyjazd na 42 dni!

Sprawdź nasze oferty już teraz – najlepsze z nich schodzą od ręki. Warto podjąć decyzję o wyjeździe od razu i zarezerwować sobie najlepszą ofertę. Teraz mamy największy wybór ofert na maj.
Jeśli znasz dobrze język niemiecki masz z czego wybierać. Osoby, które nie znają dobrze języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości.

Sprawdź nasze oferty i wybierz najlepszą dla siebie. Zaopiekuj się seniorem w Niemczech!

› Zaopiekuj się 98 letnią pogodną i spokojną seniorką do której codziennie przychodzi Pflegedienst! Zamieszkaj w atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu. Starsza Pani z Saarbrücken porusza się za pomocą rollatora. Potrzebuje pomocy Opiekuna podczas wykonywania porannej i wieczornej toalety oraz przy przebieraniu się. Seniorka wymaga asekuracji w ciągu dnia i wsparcia Opiekuna także w nocy. Pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, gdzie możecie spędzić wspólnie miłe chwile relaksując się w promieniach wiosennego słońca. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój ze stałym dostępem do Internetu oraz osobna toaleta. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

› Możesz także przyjemnie spędzić czas w Oldenburg wraz z 81-letnią seniorką, która kocha zwierzęta – zwłaszcza koty. Lubi się nimi opiekować, ale sama także wymaga wsparcia Opiekunki. Podopieczna zmaga się z inkontynencją i ma problemy z pamięcią. Porusza się samodzielnie, jednak, gdy czuje się osłabiona korzysta z rollatora. Potrzebuje pomocy podczas codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

› Sympatyczny 88-letni senior mieszkający w spokojnej okolicy w Wolfsburgu poszukuje Opiekunki, która się nim zaopiekuje. Pan zmaga się z chorobami serca oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Porusza się o kulach, a na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Mieszka z życzliwą i przyjazną 87-letnią małżonką, która jest całkowicie samodzielna – codziennie stara się pomagać Opiekunce w domowych obowiązkach. Małżeństwo większość czasu spędza razem. Lubią wspólnie oglądać telewizję, często czytają książki i gazety oraz rozwiązują krzyżówki. Do zadań Opiekunki sprawującej opiekę należeć będzie asekuracja seniora w ciągu dnia, przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz rower. Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj.

Wyjedź w maju – wybierz ofertę w pięknej okolicy. Odwiedź Zagłębie Saary, Saksonię lub okolice Berlina! Więcej ciekawych ofert znajdziesz tutaj.

Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy na pewno. Dotrzymujemy słowa – oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia – już od 10 lat! W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani.

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →