Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

O raju! BONUS w maju!

Mówią – W MAJU JAK W RAJU! I chcemy, żeby tak było w ATERIMA MED! Tylko u nas – za wyjazd do opieki nad osobą starszą w maju oferujemy wysoki BONUS! Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Współpracuj z ATERIMA MED i czuj się jak w raju!

Maj to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Dlaczego nie spędzić tego czasu w pięknych rejonach Niemiec? Jadąc w maju masz wiele dobrych ofert do wyboru. Do wyjazdu z pewnością zachęca BONUS ZA MAJ i wysokie stawki za zlecenie – nawet 2650 € na za wyjazd na 42 dni!

Sprawdź nasze oferty już teraz – najlepsze z nich schodzą od ręki. Warto podjąć decyzję o wyjeździe od razu i zarezerwować sobie najlepszą ofertę. Teraz mamy największy wybór ofert na maj.
Jeśli znasz dobrze język niemiecki masz z czego wybierać. Osoby, które nie znają dobrze języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości.

Sprawdź nasze oferty i wybierz najlepszą dla siebie. Zaopiekuj się seniorem w Niemczech!

› Zaopiekuj się 98 letnią pogodną i spokojną seniorką do której codziennie przychodzi Pflegedienst! Zamieszkaj w atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu. Starsza Pani z Saarbrücken porusza się za pomocą rollatora. Potrzebuje pomocy Opiekuna podczas wykonywania porannej i wieczornej toalety oraz przy przebieraniu się. Seniorka wymaga asekuracji w ciągu dnia i wsparcia Opiekuna także w nocy. Pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, gdzie możecie spędzić wspólnie miłe chwile relaksując się w promieniach wiosennego słońca. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój ze stałym dostępem do Internetu oraz osobna toaleta. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

› Możesz także przyjemnie spędzić czas w Oldenburg wraz z 81-letnią seniorką, która kocha zwierzęta – zwłaszcza koty. Lubi się nimi opiekować, ale sama także wymaga wsparcia Opiekunki. Podopieczna zmaga się z inkontynencją i ma problemy z pamięcią. Porusza się samodzielnie, jednak, gdy czuje się osłabiona korzysta z rollatora. Potrzebuje pomocy podczas codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

› Sympatyczny 88-letni senior mieszkający w spokojnej okolicy w Wolfsburgu poszukuje Opiekunki, która się nim zaopiekuje. Pan zmaga się z chorobami serca oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Porusza się o kulach, a na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Mieszka z życzliwą i przyjazną 87-letnią małżonką, która jest całkowicie samodzielna – codziennie stara się pomagać Opiekunce w domowych obowiązkach. Małżeństwo większość czasu spędza razem. Lubią wspólnie oglądać telewizję, często czytają książki i gazety oraz rozwiązują krzyżówki. Do zadań Opiekunki sprawującej opiekę należeć będzie asekuracja seniora w ciągu dnia, przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz rower. Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj.

Wyjedź w maju – wybierz ofertę w pięknej okolicy. Odwiedź Zagłębie Saary, Saksonię lub okolice Berlina! Więcej ciekawych ofert znajdziesz tutaj.

Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy na pewno. Dotrzymujemy słowa – oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia – już od 10 lat! W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani.

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.