ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

O raju! BONUS w maju!

Mówią – W MAJU JAK W RAJU! I chcemy, żeby tak było w ATERIMA MED! Tylko u nas – za wyjazd do opieki nad osobą starszą w maju oferujemy wysoki BONUS! Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Współpracuj z ATERIMA MED i czuj się jak w raju!

Maj to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Dlaczego nie spędzić tego czasu w pięknych rejonach Niemiec? Jadąc w maju masz wiele dobrych ofert do wyboru. Do wyjazdu z pewnością zachęca BONUS ZA MAJ i wysokie stawki za zlecenie – nawet 2650 € na za wyjazd na 42 dni!

Sprawdź nasze oferty już teraz – najlepsze z nich schodzą od ręki. Warto podjąć decyzję o wyjeździe od razu i zarezerwować sobie najlepszą ofertę. Teraz mamy największy wybór ofert na maj.
Jeśli znasz dobrze język niemiecki masz z czego wybierać. Osoby, które nie znają dobrze języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości.

Sprawdź nasze oferty i wybierz najlepszą dla siebie. Zaopiekuj się seniorem w Niemczech!

› Zaopiekuj się 98 letnią pogodną i spokojną seniorką do której codziennie przychodzi Pflegedienst! Zamieszkaj w atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu. Starsza Pani z Saarbrücken porusza się za pomocą rollatora. Potrzebuje pomocy Opiekuna podczas wykonywania porannej i wieczornej toalety oraz przy przebieraniu się. Seniorka wymaga asekuracji w ciągu dnia i wsparcia Opiekuna także w nocy. Pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, gdzie możecie spędzić wspólnie miłe chwile relaksując się w promieniach wiosennego słońca. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój ze stałym dostępem do Internetu oraz osobna toaleta. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

› Możesz także przyjemnie spędzić czas w Oldenburg wraz z 81-letnią seniorką, która kocha zwierzęta – zwłaszcza koty. Lubi się nimi opiekować, ale sama także wymaga wsparcia Opiekunki. Podopieczna zmaga się z inkontynencją i ma problemy z pamięcią. Porusza się samodzielnie, jednak, gdy czuje się osłabiona korzysta z rollatora. Potrzebuje pomocy podczas codziennych czynności higieniczno-pielęgnacyjnych. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

› Sympatyczny 88-letni senior mieszkający w spokojnej okolicy w Wolfsburgu poszukuje Opiekunki, która się nim zaopiekuje. Pan zmaga się z chorobami serca oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Porusza się o kulach, a na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Mieszka z życzliwą i przyjazną 87-letnią małżonką, która jest całkowicie samodzielna – codziennie stara się pomagać Opiekunce w domowych obowiązkach. Małżeństwo większość czasu spędza razem. Lubią wspólnie oglądać telewizję, często czytają książki i gazety oraz rozwiązują krzyżówki. Do zadań Opiekunki sprawującej opiekę należeć będzie asekuracja seniora w ciągu dnia, przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów i pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz rower. Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj.

Wyjedź w maju – wybierz ofertę w pięknej okolicy. Odwiedź Zagłębie Saary, Saksonię lub okolice Berlina! Więcej ciekawych ofert znajdziesz tutaj.

Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy na pewno. Dotrzymujemy słowa – oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia – już od 10 lat! W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani.

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →