Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wysoki BONUS na marzec

Wysoki BONUS na marzec – wyjedź do opieki w Niemczech i dobrze zarabiaj!

Czuć już powiew wiosny, a wraz z nim w głowie kiełkują pomysły – na wiosenny remont, nadchodzące Święta Wielkanocne, wakacje… tylko skąd na to wszystko wziąć pieniądze? W 2022 roku w ATERIMA MED mamy wyższe stawki za zlecenie w Niemczech! Do wyjazdu zdecydowanie zachęca także wysoki BONUS! Decydując się na zlecenie jeszcze w marcu możesz zarobić nawet 2650 EUR na rękę za 42 dni opieki nad podopiecznym! Współpracuj z ATERIMA MED i realizuj swoje plany.


Dlaczego warto wyjechać na zlecenie właśnie w marcu?

Marzec to bardzo dobry czas na wyjazd – jadąc teraz masz wiele możliwości. Przede wszystkim mamy dobre oferty. Na pewno znajdzie się taka, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom i możliwościom. Naprawdę jest z czego wybierać. Jeśli rozpoczniesz zlecenie najpóźniej początkiem marca, możesz wrócić do domu jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi z extra bonusem za marzec. Jest to bardzo ważne dla tych Opiekunów, którzy ten czas chcą spędzić w gronie rodzinnym. Jednak, jeśli chcesz zarobić więcej, możesz zostać z seniorem na Święta Wielkanocne w Niemczech. Wydłużając swój pobyt o kilka dni, zarobisz dodatkowe pieniądze za opiekę z bonusem za dni świąteczne.

Jakie mamy oferty?

Na pewno sprawdzone! W ATERIMA MED przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – weryfikujemy je ze zmienniczką. Na większość stałych ofert jakie posiadamy, wyjeżdżają ci sami – zadowoleni ze zlecenia – Opiekunowie. Dzieje się tak dlatego, że nie ukrywamy niewygodnych informacji. Przekazujemy rzetelne informacje o ofercie. Wyznajemy zasadę szczerości i „gry w otwarte karty”. Zadowolenie naszych Opiekunów to dla nas dowód i potwierdzenie, że warto wyjeżdżać właśnie z nami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. To najlepszy moment by wyjechać do Niemiec. Decydując się od razu masz pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia. Najwięcej ofert mamy dla Opiekunów dobrze znających język niemiecki oraz posiadających Unijny Certyfikat COVID. Jeśli nie znasz języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości.

Polecane oferty:

  • Na Opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego od 3 marca czeka sympatyczna, 92 letnia seniorka z Saksonii-Anhalt. Seniorka już jest w takim wieku, że zmaga się z różnymi chorobami i potrzebuje pomocy oraz wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności. Podopieczna mieszka z życzliwym małżonkiem, który jest całkowicie samodzielny. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Opiekunka ma także możliwość korzystania z roweru elektrycznego. Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.
  • 92 letni Pan z Berlina także czeka na pomoc Opiekunki. Pan zmaga się z demencją i inkontynencją. W domu porusza się samodzielnie, a na spacerach o rollatorze. Mieszka z samodzielną małżonką, która pomaga w opiece nad seniorem. Podopieczny dwa razy w tygodniu przebywa w dziennym domu opieki. Jest to dodatkowy czas wolny dla Opiekunki. Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.
  • Sympatyczna seniorka mieszkająca w Monachium nie poradzi sobie bez pomocy Opiekunki. Pani ma 78 lat i jest po wylewie. Ma problemy z mową, porusza się na wózku inwalidzkim. Cztery razy w tygodniu do seniorki przychodzi fizjoterapeuta – to czas wolny dla Opiekunki. Pani mieszka z całkowicie sprawnym i przyjaznym małżonkiem, który chętnie pomaga Opiekunce w codziennych obowiązkach. Jednak sam w opiece nad małżonką nie daje sobie rady. Czeka na Twoje wsparcie! Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.

To jedynie kilka propozycji z wielu ofert jakie posiadamy – więcej znajdziesz tutaj. Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy na pewno.

 

 

W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje – dotrzymujemy słowa i oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia – już od 10 lat! Jesteśmy po to, by pomagać. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani. Potwierdza to aż 98% opiekunów i podopiecznych zadowolonych ze współpracy z nami.

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.