Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wysoki BONUS na marzec

Wysoki BONUS na marzec – wyjedź do opieki w Niemczech i dobrze zarabiaj!

Czuć już powiew wiosny, a wraz z nim w głowie kiełkują pomysły – na wiosenny remont, nadchodzące Święta Wielkanocne, wakacje… tylko skąd na to wszystko wziąć pieniądze? W 2022 roku w ATERIMA MED mamy wyższe stawki za zlecenie w Niemczech! Do wyjazdu zdecydowanie zachęca także wysoki BONUS! Decydując się na zlecenie jeszcze w marcu możesz zarobić nawet 2650 EUR na rękę za 42 dni opieki nad podopiecznym! Współpracuj z ATERIMA MED i realizuj swoje plany.


Dlaczego warto wyjechać na zlecenie właśnie w marcu?

Marzec to bardzo dobry czas na wyjazd – jadąc teraz masz wiele możliwości. Przede wszystkim mamy dobre oferty. Na pewno znajdzie się taka, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom i możliwościom. Naprawdę jest z czego wybierać. Jeśli rozpoczniesz zlecenie najpóźniej początkiem marca, możesz wrócić do domu jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi z extra bonusem za marzec. Jest to bardzo ważne dla tych Opiekunów, którzy ten czas chcą spędzić w gronie rodzinnym. Jednak, jeśli chcesz zarobić więcej, możesz zostać z seniorem na Święta Wielkanocne w Niemczech. Wydłużając swój pobyt o kilka dni, zarobisz dodatkowe pieniądze za opiekę z bonusem za dni świąteczne.

Jakie mamy oferty?

Na pewno sprawdzone! W ATERIMA MED przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – weryfikujemy je ze zmienniczką. Na większość stałych ofert jakie posiadamy, wyjeżdżają ci sami – zadowoleni ze zlecenia – Opiekunowie. Dzieje się tak dlatego, że nie ukrywamy niewygodnych informacji. Przekazujemy rzetelne informacje o ofercie. Wyznajemy zasadę szczerości i „gry w otwarte karty”. Zadowolenie naszych Opiekunów to dla nas dowód i potwierdzenie, że warto wyjeżdżać właśnie z nami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. To najlepszy moment by wyjechać do Niemiec. Decydując się od razu masz pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia. Najwięcej ofert mamy dla Opiekunów dobrze znających język niemiecki oraz posiadających Unijny Certyfikat COVID. Jeśli nie znasz języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości.

Polecane oferty:

  • Na Opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego od 3 marca czeka sympatyczna, 92 letnia seniorka z Saksonii-Anhalt. Seniorka już jest w takim wieku, że zmaga się z różnymi chorobami i potrzebuje pomocy oraz wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności. Podopieczna mieszka z życzliwym małżonkiem, który jest całkowicie samodzielny. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu. Opiekunka ma także możliwość korzystania z roweru elektrycznego. Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.
  • 92 letni Pan z Berlina także czeka na pomoc Opiekunki. Pan zmaga się z demencją i inkontynencją. W domu porusza się samodzielnie, a na spacerach o rollatorze. Mieszka z samodzielną małżonką, która pomaga w opiece nad seniorem. Podopieczny dwa razy w tygodniu przebywa w dziennym domu opieki. Jest to dodatkowy czas wolny dla Opiekunki. Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.
  • Sympatyczna seniorka mieszkająca w Monachium nie poradzi sobie bez pomocy Opiekunki. Pani ma 78 lat i jest po wylewie. Ma problemy z mową, porusza się na wózku inwalidzkim. Cztery razy w tygodniu do seniorki przychodzi fizjoterapeuta – to czas wolny dla Opiekunki. Pani mieszka z całkowicie sprawnym i przyjaznym małżonkiem, który chętnie pomaga Opiekunce w codziennych obowiązkach. Jednak sam w opiece nad małżonką nie daje sobie rady. Czeka na Twoje wsparcie! Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj.

To jedynie kilka propozycji z wielu ofert jakie posiadamy – więcej znajdziesz tutaj. Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz. Oddzwonimy na pewno.

 

 

W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje – dotrzymujemy słowa i oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia – już od 10 lat! Jesteśmy po to, by pomagać. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani. Potwierdza to aż 98% opiekunów i podopiecznych zadowolonych ze współpracy z nami.

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →