ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Rok 2022 rokiem wyższych stawek za zlecenie w ATERIMA MED!

Rok 2022 rokiem wyższych stawek za zlecenie w ATERIMA MED!

Pytaliśmy Opiekunów, co dla nich jest najważniejsze. Odpowiedź była prosta – wyższa pensja! Od 1 lutego podnosimy więc stawki za opiekę nad podopiecznym i wyjazd do Niemiec! Ponadto, jak zawsze, oferujemy wysokie bonusy.

W ATERIMA MED wiemy, że za dobrze sprawowaną opiekę, należą się godne pieniądze.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą nową ofertą dla Opiekunów z wyższymi stawkami. Przejdź do ATERIMA MED – zarezerwuj ofertę z wyższą pensją! Wypełnij formularz – oddzwonimy na pewno!

Naszym Opiekunom dajemy poczucie bezpieczeństwa – istniejemy na rynku już od 10 lat! W tym czasie wyjechało z nami ponad 100 000 Opiekunów. W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech!

Dlaczego?

  • Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami. Potwierdzają to wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED.
  • Przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
  • Oferujemy wyższe stawki za zlecenie  ponadto oferujemy wysokie bonusy i dodatki oraz możliwość wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami.
  • Zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora – dzwonimy do Opiekuna zaraz po dojeździe na ofertę. Każdy Opiekun ma możliwość kontaktu ze swoim koordynatorem w przypadku pojawiających się problemów czy wątpliwości na zleceniu.
  • Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego oraz dajemy dostęp do materiałów edukacyjnych. Opiekunowie ATERIMA MED wysoko oceniają rozmowy z pielęgniarkami w ramach dyżuru pielęgniarskiego, a porady Zespołu Pielęgniarskiego mają pozytywny wpływ na codziennie sprawowaną opiekę.
  • Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece” – szkolenia online z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad seniorem odbywają się co tydzień. Jako jedyni na rynku oferujemy tak specjalistyczne wsparcie – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
  • Rozwiązujemy problemy językowe – naszym Opiekunom udostępniamy kursy językowe, słowniczki z praktycznymi zwrotami i przede wszystkim mamy dyżury lektora języka niemieckiego!
  • Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19. Nasi Opiekunowie mogą też korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej na terenie Niemiec i w Polsce.
  • Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem. Zapewniamy dwa bezpłatne testy na obecność COVID-19 – jeden przed wyjazdem do podopiecznego i drugi przed powrotem do Polski.
  • Reagujemy natychmiast – nasi Opiekunowie mogą wyjechać na zlecenie do Niemiec nawet w kilka dni od zgłoszenia się do nas. To ważne, zwłaszcza wówczas, kiedy nagle pojawia się potrzeba dorobienia dodatkowych pieniędzy.

Współpracuj z ATERIMA MED i w 2022 roku zarabiaj więcej!

Porozmawiajmy! Zadzwoń do nas pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj o szczegóły. Zarezerwuj już teraz bezpłatne połączenie. Oddzwonimy w ciągu 60 sekund.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →