Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 5 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rok 2022 rokiem wyższych stawek za zlecenie w ATERIMA MED!

Rok 2022 rokiem wyższych stawek za zlecenie w ATERIMA MED!

Pytaliśmy Opiekunów, co dla nich jest najważniejsze. Odpowiedź była prosta – wyższa pensja! Od 1 lutego podnosimy więc stawki za opiekę nad podopiecznym i wyjazd do Niemiec! Ponadto, jak zawsze, oferujemy wysokie bonusy.

W ATERIMA MED wiemy, że za dobrze sprawowaną opiekę, należą się godne pieniądze.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą nową ofertą dla Opiekunów z wyższymi stawkami. Przejdź do ATERIMA MED – zarezerwuj ofertę z wyższą pensją! Wypełnij formularz – oddzwonimy na pewno!

Naszym Opiekunom dajemy poczucie bezpieczeństwa – istniejemy na rynku już od 10 lat! W tym czasie wyjechało z nami ponad 100 000 Opiekunów. W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech!

Dlaczego?

  • Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami. Potwierdzają to wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED.
  • Przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
  • Oferujemy wyższe stawki za zlecenie  ponadto oferujemy wysokie bonusy i dodatki oraz możliwość wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami.
  • Zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora – dzwonimy do Opiekuna zaraz po dojeździe na ofertę. Każdy Opiekun ma możliwość kontaktu ze swoim koordynatorem w przypadku pojawiających się problemów czy wątpliwości na zleceniu.
  • Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego oraz dajemy dostęp do materiałów edukacyjnych. Opiekunowie ATERIMA MED wysoko oceniają rozmowy z pielęgniarkami w ramach dyżuru pielęgniarskiego, a porady Zespołu Pielęgniarskiego mają pozytywny wpływ na codziennie sprawowaną opiekę.
  • Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece” – szkolenia online z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad seniorem odbywają się co tydzień. Jako jedyni na rynku oferujemy tak specjalistyczne wsparcie – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
  • Rozwiązujemy problemy językowe – naszym Opiekunom udostępniamy kursy językowe, słowniczki z praktycznymi zwrotami i przede wszystkim mamy dyżury lektora języka niemieckiego!
  • Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19. Nasi Opiekunowie mogą też korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej na terenie Niemiec i w Polsce.
  • Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem. Zapewniamy dwa bezpłatne testy na obecność COVID-19 – jeden przed wyjazdem do podopiecznego i drugi przed powrotem do Polski.
  • Reagujemy natychmiast – nasi Opiekunowie mogą wyjechać na zlecenie do Niemiec nawet w kilka dni od zgłoszenia się do nas. To ważne, zwłaszcza wówczas, kiedy nagle pojawia się potrzeba dorobienia dodatkowych pieniędzy.

Współpracuj z ATERIMA MED i w 2022 roku zarabiaj więcej!

Porozmawiajmy! Zadzwoń do nas pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj o szczegóły. Zarezerwuj już teraz bezpłatne połączenie. Oddzwonimy w ciągu 60 sekund.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.