ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Dołącz do akcji 3xZ! ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!

 

W ATERIMA MED bezpieczeństwo Opiekunów i Podopiecznych – zwłaszcza w dobie pandemii – jest dla nas szczególnie ważne. Każdy Opiekun może mieć pewność, że wyjazd na ofertę do Niemiec jest zabezpieczony na wszystkich jego etapach. To bardzo istotne, ponieważ w Niemczech na Opiekuna czeka Podopieczny, który – z racji wieku – jest najbardziej narażony na ciężkie powikłania po przejściu COVID-19.

zaszczepione opiekunki ATERIMA MED


Statystyki pokazują, że liczba dokonanych szczepień w Niemczech jest ponad 30% wyższa niż w Polsce. Coraz częściej Podopieczni i ich rodziny zwracają uwagę na to, czy Opiekun sprawujący opiekę jest zaszczepiony. Rodziny Niemieckie chętniej podejmują decyzję o wyborze Opiekuna, który ma tzw. Paszport Covidowy. Rozumiemy tę potrzebę.

Każda osoba, która podejmie decyzję o szczepieniu ma realny wpływ na przerwanie łańcucha zakażeń oraz na zakończenie pandemii.

Dlaczego warto przystąpić do akcji 3 x Z?

Zaszczepiona

 • Szczepienie jest realną ochroną przed zakażeniem COVID-19, znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia i ciężkiego przebiegu choroby.

 • Osoby zaszczepione otrzymują Unijny Certyfikat Covidowy, który uprawnia do swobodnego przekraczania granicy na terenie UE.

Zabezpieczona

 • Podejmując decyzję o szczepieniu zwiększasz swoje bezpieczeństwo. Wykonując codzienne obowiązki będziesz mieć kontakt z wieloma przypadkowymi osobami
  – w sklepie czy na spacerze.

 • Chronisz swoich bliskich – wracając do domu radykalnie minimalizujesz ryzyko zarażenia najbliższych.

 • Szczepionki są dokładnie badane i rekomendowane przez lekarzy i ekspertów, ponieważ potwierdza się ich skuteczność. Dopuszczenie szczepionek do obrotu jest wnikliwie konsultowane ze specjalistami i zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Zaopiekowana

 • Szczepiąc się minimalizujesz poziom stresu u Podopiecznego i zmniejszasz obawy rodziny seniora związane z zachorowaniem na COVID-19.

 • Masz gwarancję, że Podopieczny, którego otaczasz opieką będzie bezpieczny i nie zostanie narażony na ciężkie powikłania po przebytej infekcji wirusowej.

 • Zwiększasz swoje szanse na wybór lepszej oferty i możliwość zatrudnienia dzięki posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego.

Wszystkich Opiekunów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o szczepieniu, zachęcamy do jej rozważenia.

Dbając o siebie, dbasz także o innych!


Dla pierwszych 100 osób, które podejmą decyzję o szczepieniu i przekażą nam informację o posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego, czeka niespodzianka: poduszka na podróż! Jak ją otrzymać? To proste! Po zaszczepieniu zachęcamy do kontaktu z koordynatorem i podaniu adresu korespondencyjnego. Poduszkę wyślemy na terenie Polski kurierem.

Poduszka podróżna ATERIMA MED

Jak zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19?

Opiekunowie zainteresowani szczepieniami, mogą zarejestrować się na trzy sposoby:

 • Logując się na Internetowe Konto Pacjenta na stronie: pacjent.gov.pl. Jeśli nie masz założonego Internetowego Konta Pacjenta, w łatwy sposób dowiesz się jak to zrobić tutaj! 

 • Dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989

 • Bezpośrednio w punkcie szczepień

Więcej informacji o szczepieniach znajdziesz na stronie www.gov.pl/szczepimysie.

W przypadku pytań i wątpliwości nasz Zespół Wsparcia Pielęgniarskiego służy radą i pomocą.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Zadzwoń: + 48 12 347 64 94

 

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →