Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dołącz do akcji 3xZ! ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!

 

W ATERIMA MED bezpieczeństwo Opiekunów i Podopiecznych – zwłaszcza w dobie pandemii – jest dla nas szczególnie ważne. Każdy Opiekun może mieć pewność, że wyjazd na ofertę do Niemiec jest zabezpieczony na wszystkich jego etapach. To bardzo istotne, ponieważ w Niemczech na Opiekuna czeka Podopieczny, który – z racji wieku – jest najbardziej narażony na ciężkie powikłania po przejściu COVID-19.

zaszczepione opiekunki ATERIMA MED


Statystyki pokazują, że liczba dokonanych szczepień w Niemczech jest ponad 30% wyższa niż w Polsce. Coraz częściej Podopieczni i ich rodziny zwracają uwagę na to, czy Opiekun sprawujący opiekę jest zaszczepiony. Rodziny Niemieckie chętniej podejmują decyzję o wyborze Opiekuna, który ma tzw. Paszport Covidowy. Rozumiemy tę potrzebę.

Każda osoba, która podejmie decyzję o szczepieniu ma realny wpływ na przerwanie łańcucha zakażeń oraz na zakończenie pandemii.

Dlaczego warto przystąpić do akcji 3 x Z?

Zaszczepiona

 • Szczepienie jest realną ochroną przed zakażeniem COVID-19, znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia i ciężkiego przebiegu choroby.

 • Osoby zaszczepione otrzymują Unijny Certyfikat Covidowy, który uprawnia do swobodnego przekraczania granicy na terenie UE.

Zabezpieczona

 • Podejmując decyzję o szczepieniu zwiększasz swoje bezpieczeństwo. Wykonując codzienne obowiązki będziesz mieć kontakt z wieloma przypadkowymi osobami
  – w sklepie czy na spacerze.

 • Chronisz swoich bliskich – wracając do domu radykalnie minimalizujesz ryzyko zarażenia najbliższych.

 • Szczepionki są dokładnie badane i rekomendowane przez lekarzy i ekspertów, ponieważ potwierdza się ich skuteczność. Dopuszczenie szczepionek do obrotu jest wnikliwie konsultowane ze specjalistami i zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Zaopiekowana

 • Szczepiąc się minimalizujesz poziom stresu u Podopiecznego i zmniejszasz obawy rodziny seniora związane z zachorowaniem na COVID-19.

 • Masz gwarancję, że Podopieczny, którego otaczasz opieką będzie bezpieczny i nie zostanie narażony na ciężkie powikłania po przebytej infekcji wirusowej.

 • Zwiększasz swoje szanse na wybór lepszej oferty i możliwość zatrudnienia dzięki posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego.

Wszystkich Opiekunów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o szczepieniu, zachęcamy do jej rozważenia.

Dbając o siebie, dbasz także o innych!


Dla pierwszych 100 osób, które podejmą decyzję o szczepieniu i przekażą nam informację o posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego, czeka niespodzianka: poduszka na podróż! Jak ją otrzymać? To proste! Po zaszczepieniu zachęcamy do kontaktu z koordynatorem i podaniu adresu korespondencyjnego. Poduszkę wyślemy na terenie Polski kurierem.

Poduszka podróżna ATERIMA MED

Jak zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19?

Opiekunowie zainteresowani szczepieniami, mogą zarejestrować się na trzy sposoby:

 • Logując się na Internetowe Konto Pacjenta na stronie: pacjent.gov.pl. Jeśli nie masz założonego Internetowego Konta Pacjenta, w łatwy sposób dowiesz się jak to zrobić tutaj! 

 • Dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989

 • Bezpośrednio w punkcie szczepień

Więcej informacji o szczepieniach znajdziesz na stronie www.gov.pl/szczepimysie.

W przypadku pytań i wątpliwości nasz Zespół Wsparcia Pielęgniarskiego służy radą i pomocą.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Zadzwoń: + 48 12 347 64 94

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →