Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dołącz do akcji 3xZ! ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!

 

W ATERIMA MED bezpieczeństwo Opiekunów i Podopiecznych – zwłaszcza w dobie pandemii – jest dla nas szczególnie ważne. Każdy Opiekun może mieć pewność, że wyjazd na ofertę do Niemiec jest zabezpieczony na wszystkich jego etapach. To bardzo istotne, ponieważ w Niemczech na Opiekuna czeka Podopieczny, który – z racji wieku – jest najbardziej narażony na ciężkie powikłania po przejściu COVID-19.

zaszczepione opiekunki ATERIMA MED


Statystyki pokazują, że liczba dokonanych szczepień w Niemczech jest ponad 30% wyższa niż w Polsce. Coraz częściej Podopieczni i ich rodziny zwracają uwagę na to, czy Opiekun sprawujący opiekę jest zaszczepiony. Rodziny Niemieckie chętniej podejmują decyzję o wyborze Opiekuna, który ma tzw. Paszport Covidowy. Rozumiemy tę potrzebę.

Każda osoba, która podejmie decyzję o szczepieniu ma realny wpływ na przerwanie łańcucha zakażeń oraz na zakończenie pandemii.

Dlaczego warto przystąpić do akcji 3 x Z?

Zaszczepiona

 • Szczepienie jest realną ochroną przed zakażeniem COVID-19, znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia i ciężkiego przebiegu choroby.

 • Osoby zaszczepione otrzymują Unijny Certyfikat Covidowy, który uprawnia do swobodnego przekraczania granicy na terenie UE.

Zabezpieczona

 • Podejmując decyzję o szczepieniu zwiększasz swoje bezpieczeństwo. Wykonując codzienne obowiązki będziesz mieć kontakt z wieloma przypadkowymi osobami
  – w sklepie czy na spacerze.

 • Chronisz swoich bliskich – wracając do domu radykalnie minimalizujesz ryzyko zarażenia najbliższych.

 • Szczepionki są dokładnie badane i rekomendowane przez lekarzy i ekspertów, ponieważ potwierdza się ich skuteczność. Dopuszczenie szczepionek do obrotu jest wnikliwie konsultowane ze specjalistami i zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Zaopiekowana

 • Szczepiąc się minimalizujesz poziom stresu u Podopiecznego i zmniejszasz obawy rodziny seniora związane z zachorowaniem na COVID-19.

 • Masz gwarancję, że Podopieczny, którego otaczasz opieką będzie bezpieczny i nie zostanie narażony na ciężkie powikłania po przebytej infekcji wirusowej.

 • Zwiększasz swoje szanse na wybór lepszej oferty i możliwość zatrudnienia dzięki posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego.

Wszystkich Opiekunów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o szczepieniu, zachęcamy do jej rozważenia.

Dbając o siebie, dbasz także o innych!


Dla pierwszych 100 osób, które podejmą decyzję o szczepieniu i przekażą nam informację o posiadaniu Unijnego Certyfikatu Covidowego, czeka niespodzianka: poduszka na podróż! Jak ją otrzymać? To proste! Po zaszczepieniu zachęcamy do kontaktu z koordynatorem i podaniu adresu korespondencyjnego. Poduszkę wyślemy na terenie Polski kurierem.

Poduszka podróżna ATERIMA MED

Jak zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19?

Opiekunowie zainteresowani szczepieniami, mogą zarejestrować się na trzy sposoby:

 • Logując się na Internetowe Konto Pacjenta na stronie: pacjent.gov.pl. Jeśli nie masz założonego Internetowego Konta Pacjenta, w łatwy sposób dowiesz się jak to zrobić tutaj! 

 • Dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989

 • Bezpośrednio w punkcie szczepień

Więcej informacji o szczepieniach znajdziesz na stronie www.gov.pl/szczepimysie.

W przypadku pytań i wątpliwości nasz Zespół Wsparcia Pielęgniarskiego służy radą i pomocą.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Zadzwoń: + 48 12 347 64 94

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.