Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

II edycja Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE

Pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE za nami. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych opinii – wiedza, którą przekazujemy jest przydatna i wykorzystywana w codziennej pracy. To działa! 

Doświadczenie pokazuje nam, że podczas każdej, nawet najbardziej troskliwej opieki, mogą nastąpić momenty trudne. Wspieramy Opiekunów, gdy szukają pomocy w kwestiach związanych z opieką nad seniorem i jego stanem zdrowia.

Wszystkich Opiekunów zapraszamy na II edycję Ogólnopolskiej Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE: Wspieram – nie wyręczam! Rola opiekuna w utrzymaniu sprawności podopiecznego która odbędzie się już 15.06.2021 roku o godzinie 19:00.

Tym razem porozmawiamy o przydatnych technikach w opiece nad seniorem oraz o chorobach osób starszych – zwłaszcza o demencji i innych chorobach neurodegeneracyjnych, które znacząco wpływają na sprawność podopiecznego. Jaka jest rola opiekuna sprawującego opiekę? Jakie techniki stosować, aby zachować sprawność podopiecznego na dłużej?

Naszym ekspertem będzie Pani Iwona Przybyło – mgr pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej, Kierownik w Zespole Wsparcia Pielęgniarskiego ATERIMA MED, która pokaże kilka praktycznych technik i udzieli wielu istotnych wskazówek ułatwiających codzienną pracę.

Program Konferencji on-line:

1. Pomagam – nie wyręczam! Dlaczego rola opiekuna jest tak ważna?
2. To Ty sam jesz i pijesz! Co robić, kiedy senior odmawia spożywania posiłków?
3. Hand-under-hand w transferze – jak wykorzystać proste techniki w codziennej opiece?
4. Inkontynencja – na co zwrócić szczególną uwagę?
5. Pracuj ze spokojną głową – jak prawidłowo powinien wyglądać proces rekrutacji?
6. Bądź aktywnym uczestnikiem – pytania i odpowiedzi.

Udział w konferencji on-line jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji on-line – wyślij swoje zgłoszenie już teraz na www.profesjonalniwopiece.pl

Organizatorem konferencji on-line jest ATERIMA MED – pracodawca nr 1 w rankingu Opiekunek24 oraz Akademia Opiekunów, która wspiera Opiekunów w ich codziennej pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.