Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

II edycja Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE

Pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE za nami. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych opinii – wiedza, którą przekazujemy jest przydatna i wykorzystywana w codziennej pracy. To działa! 

Doświadczenie pokazuje nam, że podczas każdej, nawet najbardziej troskliwej opieki, mogą nastąpić momenty trudne. Wspieramy Opiekunów, gdy szukają pomocy w kwestiach związanych z opieką nad seniorem i jego stanem zdrowia.

Wszystkich Opiekunów zapraszamy na II edycję Ogólnopolskiej Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE: Wspieram – nie wyręczam! Rola opiekuna w utrzymaniu sprawności podopiecznego która odbędzie się już 15.06.2021 roku o godzinie 19:00.

Tym razem porozmawiamy o przydatnych technikach w opiece nad seniorem oraz o chorobach osób starszych – zwłaszcza o demencji i innych chorobach neurodegeneracyjnych, które znacząco wpływają na sprawność podopiecznego. Jaka jest rola opiekuna sprawującego opiekę? Jakie techniki stosować, aby zachować sprawność podopiecznego na dłużej?

Naszym ekspertem będzie Pani Iwona Przybyło – mgr pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej, Kierownik w Zespole Wsparcia Pielęgniarskiego ATERIMA MED, która pokaże kilka praktycznych technik i udzieli wielu istotnych wskazówek ułatwiających codzienną pracę.

Program Konferencji on-line:

1. Pomagam – nie wyręczam! Dlaczego rola opiekuna jest tak ważna?
2. To Ty sam jesz i pijesz! Co robić, kiedy senior odmawia spożywania posiłków?
3. Hand-under-hand w transferze – jak wykorzystać proste techniki w codziennej opiece?
4. Inkontynencja – na co zwrócić szczególną uwagę?
5. Pracuj ze spokojną głową – jak prawidłowo powinien wyglądać proces rekrutacji?
6. Bądź aktywnym uczestnikiem – pytania i odpowiedzi.

Udział w konferencji on-line jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji on-line – wyślij swoje zgłoszenie już teraz na www.profesjonalniwopiece.pl

Organizatorem konferencji on-line jest ATERIMA MED – pracodawca nr 1 w rankingu Opiekunek24 oraz Akademia Opiekunów, która wspiera Opiekunów w ich codziennej pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15