Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Grupa ATERIMA ponownie doceniona w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz dziewiąty wyróżniło Grupę ATERIMA w swoim prestiżowym raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. W tegorocznej edycji organizatorzy docenili wszystkie spośród 5 zgłoszonych przez nas praktyk realizowanych w 2019 r.

Wolontariat pracowniczy

W ramach wolontariatu pracownicy angażują się w działania na rzecz seniorów z demencją. Ochotnicy odwiedzają podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera w Krakowie i organizują dla nich czas i aktywności.

Dzień Opiekuna Osób Starszych

Dzień Opiekuna Osób Starszych to święto ustanowione 15 maja przez ATERIMA MED. Celem tej inicjatywy jest nagłośnienie wyzwań związanych z tym niełatwym zawodem. W ubiegłym roku poruszone zostały kwestie zdrowia, samopoczucia i kondycji psychicznej i fizycznej opiekunów osób starszych lub niesamodzielnych. Uruchomiliśmy także bezpłatną linię telefoniczną, dzięki której każdy opiekun mógł zasięgnąć porady ekspertów.

Bezpłatne lekcje niemieckiego na dwóch poziomach zaawansowania

Udźwiękowione lekcje języka niemieckiego na dwóch poziomach zaawansowania to dostępne dla wszystkich, nieodpłatne materiały edukacyjne z dostępem online. Na chętnych czeka ponad 100 bezpłatnych lekcji, a w nich dialogi, uproszczone zapisy wymowy, nagrania audio oraz testy sprawdzające wiedzę z przyswojonego materiału. Materiały pomagają kandydatom zainteresowanym wyjazdem zarobkowym do Niemiec w otrzymaniu bezpiecznej i legalnej pracy.

Projekt Bezpieczna praca za granicą

Projekt edukacyjno-informacyjny „Bezpieczna praca za granicą” służy promocji legalnych i bezpiecznych wyjazdów do pracy poza Polską oraz uświadamianiu ryzyka związanego z wyjazdami, jak np. handel ludźmi. Grupa ATERIMA realizuje działania w partnerstwie ze Stowarzyszeniem PoMOC, rozwijając serwis www.bezpieczny-wyjazd.eu i organizując szkolenia dla pracowników, którzy uczą się, jak rozpoznawać ofiary handlu ludźmi i im pomagać.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, realizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, to największy w Polsce przegląd działań z zakresu CSR. Publikacja wydawana jest cyklicznie od 2002 roku, a jej celem jest wyróżnienie najlepszych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz promowanie idei społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Raport dostępny jest pod adresem: http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2019/

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.