Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjazd do Niemiec – jak zadbać o siebie w podróży i na miejscu pracy

Praca w roli Opiekuna osoby starszej w Niemczech jest bezpieczna, jeśli dba on o zasady higieny i ograniczenie kontaktu z innymi osobami, a także zmniejsza liczbę wyjść do minimum i pozostaje z seniorem w domu.

Trwająca pandemia koronawirusa wymaga jednak szczególnej ostrożności przed i w czasie podróży do Niemiec oraz w trakcie wykonywania codziennych czynności na miejscu. W czasie dojazdu do pracy oraz powrotu z oferty należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Codzienne czynności związane z opieką nad seniorem również wymagają teraz dodatkowej ostrożności. Warto wiedzieć, jak zadbać o wspólne bezpieczeństwo.

Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach przygotowaliśmy filmy, w których swoimi rekomendacjami dzieli się mgr Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka i Kierownik Zespołu Pielęgniarskiego ATERIMA MED, która w swojej codziennej pracy udziela wsparcia Opiekunom ATERIMA MED.

Drogi Opiekunie, obejrzyj nasze filmy, które obfitują w praktyczne porady Eksperta i dowiedz się, jak spokojnie podróżować i odpowiedzialnie opiekować się seniorem na miejscu.

Miłego oglądania! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!