Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjazd do Niemiec – jak zadbać o siebie w podróży i na miejscu pracy

Praca w roli Opiekuna osoby starszej w Niemczech jest bezpieczna, jeśli dba on o zasady higieny i ograniczenie kontaktu z innymi osobami, a także zmniejsza liczbę wyjść do minimum i pozostaje z seniorem w domu.

Trwająca pandemia koronawirusa wymaga jednak szczególnej ostrożności przed i w czasie podróży do Niemiec oraz w trakcie wykonywania codziennych czynności na miejscu. W czasie dojazdu do pracy oraz powrotu z oferty należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Codzienne czynności związane z opieką nad seniorem również wymagają teraz dodatkowej ostrożności. Warto wiedzieć, jak zadbać o wspólne bezpieczeństwo.

Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach przygotowaliśmy filmy, w których swoimi rekomendacjami dzieli się mgr Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka i Kierownik Zespołu Pielęgniarskiego ATERIMA MED, która w swojej codziennej pracy udziela wsparcia Opiekunom ATERIMA MED.

Drogi Opiekunie, obejrzyj nasze filmy, które obfitują w praktyczne porady Eksperta i dowiedz się, jak spokojnie podróżować i odpowiedzialnie opiekować się seniorem na miejscu.

Miłego oglądania! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy