Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjazd do Niemiec – jak zadbać o siebie w podróży i na miejscu pracy

Praca w roli Opiekuna osoby starszej w Niemczech jest bezpieczna, jeśli dba on o zasady higieny i ograniczenie kontaktu z innymi osobami, a także zmniejsza liczbę wyjść do minimum i pozostaje z seniorem w domu.

Trwająca pandemia koronawirusa wymaga jednak szczególnej ostrożności przed i w czasie podróży do Niemiec oraz w trakcie wykonywania codziennych czynności na miejscu. W czasie dojazdu do pracy oraz powrotu z oferty należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Codzienne czynności związane z opieką nad seniorem również wymagają teraz dodatkowej ostrożności. Warto wiedzieć, jak zadbać o wspólne bezpieczeństwo.

Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach przygotowaliśmy filmy, w których swoimi rekomendacjami dzieli się mgr Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka i Kierownik Zespołu Pielęgniarskiego ATERIMA MED, która w swojej codziennej pracy udziela wsparcia Opiekunom ATERIMA MED.

Drogi Opiekunie, obejrzyj nasze filmy, które obfitują w praktyczne porady Eksperta i dowiedz się, jak spokojnie podróżować i odpowiedzialnie opiekować się seniorem na miejscu.

Miłego oglądania! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15