Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jak rozliczyć PIT przez internet?

Drodzy Opiekunowie, dziś ostatni dzień na złożenie deklaracji podatkowej PIT. Spokojnie – przypominamy, że istnieje możliwość złożenia deklaracji w formie elektronicznej. :) Jak to zrobić? Już wyjaśniamy!

Na stronie www.podatki.gov.pl dostępne są rozliczone przez Urząd Skarbowy PIT–y. Wystarczy zalogować się i zatwierdzić dane. To bardzo istotne, bo dzięki platformie internetowej, możecie zrobić to z dowolnego miejsca!

uwagi jednak na obowiązujący stan epidemii, w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, przewidziano możliwość późniejszego złożenia deklaracji podatkowej- aż do 31 maja. Co prawda dalej obowiązującym terminem ustawowym na złożenie deklaracji PIT jest 30 kwietnia, jednak w przypadku przekroczenia tego terminu i złożenia deklaracji do 31 maja nie będą nakładane sankcje karno-skarbowe z tytułu niedochowania terminu ustawowego.

W usłudze Twój e-PIT znajduje się automatycznie przygotowane rozliczenie podatkowe. W przypadku braku aktywności zostanie ono zaakceptowane 30 kwietnia. Jeśli z tego rozliczenia będzie wynikać niedopłata podatku, to w maju urzędy skarbowe prześlą o tym informacje do poszczególnych osób. Gdyby jednak okazało się, że tak przygotowane i zaakceptowane zeznanie wymaga korekty, będzie można to zrobić do końca maja.

Dokładna instrukcja postępowania znajdują się na stronach: www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ oraz www.podatki.gov.pl/e-deklaracje.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy