Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jak rozliczyć PIT przez internet?

Drodzy Opiekunowie, dziś ostatni dzień na złożenie deklaracji podatkowej PIT. Spokojnie – przypominamy, że istnieje możliwość złożenia deklaracji w formie elektronicznej. :) Jak to zrobić? Już wyjaśniamy!

Na stronie www.podatki.gov.pl dostępne są rozliczone przez Urząd Skarbowy PIT–y. Wystarczy zalogować się i zatwierdzić dane. To bardzo istotne, bo dzięki platformie internetowej, możecie zrobić to z dowolnego miejsca!

uwagi jednak na obowiązujący stan epidemii, w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, przewidziano możliwość późniejszego złożenia deklaracji podatkowej- aż do 31 maja. Co prawda dalej obowiązującym terminem ustawowym na złożenie deklaracji PIT jest 30 kwietnia, jednak w przypadku przekroczenia tego terminu i złożenia deklaracji do 31 maja nie będą nakładane sankcje karno-skarbowe z tytułu niedochowania terminu ustawowego.

W usłudze Twój e-PIT znajduje się automatycznie przygotowane rozliczenie podatkowe. W przypadku braku aktywności zostanie ono zaakceptowane 30 kwietnia. Jeśli z tego rozliczenia będzie wynikać niedopłata podatku, to w maju urzędy skarbowe prześlą o tym informacje do poszczególnych osób. Gdyby jednak okazało się, że tak przygotowane i zaakceptowane zeznanie wymaga korekty, będzie można to zrobić do końca maja.

Dokładna instrukcja postępowania znajdują się na stronach: www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ oraz www.podatki.gov.pl/e-deklaracje.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15