Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Magicznych i spokojnych Świąt!

Drodzy Opiekunowie – przyjmijcie serdeczne życzenia świąteczne! Życzymy Wam Świąt pachnących choinką, które będą obfitowały w życzliwość, spokój i radość. 

Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam wiele powodów do uśmiechu i jak najwięcej satysfakcji z pracy. W tym wyjątkowym czasie chcemy szczególnie podziękować Wam za serce, troskę i zaangażowanie, które wkładacie w opiekę nad osobami starszymi. 

Magicznych i spokojnych Świąt życzy cały zespół ATERIMA MED!

ATERIMA MED_KARTKI SWIATECZNE-cover (2)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy