Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

100 lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Jeder macht Fehler, czyli każdy popełnia błędy!

Na naszej stronie pojawiła się... 100 lekcja języka niemieckiego w naszym bezpłatnym internetowym kursie z Opiekunką Basią. Kurs od lat tworzymy z myślą o opiekunach, którzy wciąż uczą się języka.

W jubileuszowej lekcji zwracamy uwagę na drobne błędy językowe, które każdemu zdarza się popełniać – ważne jest to, aby się nimi nie zniechęcać! :)

Nasz kurs tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. W każdej lekcji przedstawiamy historie z życia Opiekunki, Basi Oleksy i jej podopiecznej, pani Doris Schulz.

W dialogach jak zawsze można znaleźć wiele nowych wyrażeń. Wszystkie słówka zebraliśmy w słowniczku. Zachęcamy również do odsłuchiwania nagrań audio, które ułatwią naukę poprawnej niemieckiej wymowy. Materiały z lekcji można wielokrotnie odsłuchiwać, a osobne pliki z dialogami, słowniczkiem oraz nagrania audio można pobrać na swój komputer, tablet lub telefon.

100 lekcja kursu od ATERIMA MED dostępna jest tutaj. Wszystkie lekcje w kursie z opiekunką Basią można znaleźć tutaj.

Życzymy Państwu miłej nauki, a sobie kolejnych 100 lekcji w naszym kursie niemieckiego!

A co Państwu najbardziej podoba się w naszych lekcjach? Jakie tematy lekcji chcieliby Państwo znaleźć w kursie? Za wszystkie opinie z góry bardzo dziękujemy – są dla nas niezwykle cenne!

AM_FB_1200x630px_1 (1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy