Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

100 lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Jeder macht Fehler, czyli każdy popełnia błędy!

Na naszej stronie pojawiła się... 100 lekcja języka niemieckiego w naszym bezpłatnym internetowym kursie z Opiekunką Basią. Kurs od lat tworzymy z myślą o opiekunach, którzy wciąż uczą się języka.

W jubileuszowej lekcji zwracamy uwagę na drobne błędy językowe, które każdemu zdarza się popełniać – ważne jest to, aby się nimi nie zniechęcać! :)

Nasz kurs tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. W każdej lekcji przedstawiamy historie z życia Opiekunki, Basi Oleksy i jej podopiecznej, pani Doris Schulz.

W dialogach jak zawsze można znaleźć wiele nowych wyrażeń. Wszystkie słówka zebraliśmy w słowniczku. Zachęcamy również do odsłuchiwania nagrań audio, które ułatwią naukę poprawnej niemieckiej wymowy. Materiały z lekcji można wielokrotnie odsłuchiwać, a osobne pliki z dialogami, słowniczkiem oraz nagrania audio można pobrać na swój komputer, tablet lub telefon.

100 lekcja kursu od ATERIMA MED dostępna jest tutaj. Wszystkie lekcje w kursie z opiekunką Basią można znaleźć tutaj.

Życzymy Państwu miłej nauki, a sobie kolejnych 100 lekcji w naszym kursie niemieckiego!

A co Państwu najbardziej podoba się w naszych lekcjach? Jakie tematy lekcji chcieliby Państwo znaleźć w kursie? Za wszystkie opinie z góry bardzo dziękujemy – są dla nas niezwykle cenne!

AM_FB_1200x630px_1 (1)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15