Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe biuro ATERIMA MED w Bydgoszczy!

Otworzyliśmy kolejne nowe biuro ATERIMA MED - tym razem w Bydgoszczy! Będzie to ogromne ułatwienie dla kandydatów i pracowników oraz szansa dla osób z województwa kujawsko-pomorskiego, które chcą pracować z nami w zawodzie opiekuna osób starszych w Niemczech.

bydgoszczDo naszego nowego biura w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Znajdą nas Państwo na ul. Jana III Sobieskiego 2A/U6. Zachęcamy również do kontaktu z biurem pod numerem tel. 52 506 54 44 lub adresem e-mail: bydgoszcz@aterima-med.pl.

Adresy i numery kontaktowe wszystkich naszych oddziałów regionalnych można znaleźć TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15