Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Spotkania z opieką” wracają po wakacyjnej przerwie

Organizowane przez Akademię Opiekunów wraz z Domem Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie „Spotkania z opieką” cieszą się dużym zainteresowaniem opiekunów rodzinnych. Na spotkania serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat opieki oraz pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych.

spotkania-z-opieka

 

 

We wrześniu zajęcia poprowadzą psycholog, pielęgniarka i ratownik medyczny. Poruszymy tematy związane z komunikacją z podopiecznym, organizacją przestrzeni dla podopiecznego, dietą i innymi zagadnieniami praktycznymi związanymi z żywieniem oraz przeprowadzimy praktyczne zajęcia z pierwszej pomocy.

 

Uczestnicy, którzy wezmą w nich udział, mogą liczyć na:

 • certyfikat, potwierdzający udział w spotkaniu,
 • dużą porcję wiedzy przekazywanej w przystępnej formie,
 • zestaw materiałów szkoleniowych,
 • możliwość konsultacji z prowadzącymi i zadawania pytań,
 • poczęstunek.

Spotkania trwają około 2-3 godzin.

Harmonogram oraz tematyka spotkań:

 • 04 września 2019

  Niezbędnik opiekuna – zbiór przydatnych narzędzi i metod w codziennej opiece:

 • 11 września 2019

  Bezpieczne otoczenie – przystosowanie mieszkania, czyli zasady organizacji przestrzeni w zależności od stopnia samodzielności podopiecznego:

 • 18 września 2019

  Dieta seniora dotkniętego chorobą otępienną:

 • 25 września 2019

  Pierwsza pomoc dla osób starszych:

 • 26 września 2019

  Grupa wsparcia dla opiekunów

Jak się zgłosić?

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 12 634 42 55 wew. 195UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego – Edycja 2018

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!