Aktualności

Oferty pracy w Niemczech dla opiekunów bez znajomości języka niemieckiego

Szukasz dobrej pracy? Masz doświadczenie w opiece, ale nie znasz niemieckiego? Zgłoś się do nas właśnie teraz – mamy sporo sprawdzonych ofert pracy z wyjazdem do Niemiec w lipcu i sierpniu.

Wsparcie w nauce niemieckiego od podstaw

Możesz wyjechać do pracy znając proste zdania i podstawowe słownictwo przydatne w opiece i życiu codziennym w Niemczech. Martwisz się, że sobie nie poradzisz? Opiekunom, którzy zdecydują się na wyjazd, oferujemy wsparcie w nauce niemieckiego:

  • Zacznij od nauki z poręcznym Samouczkiem ATERIMA MED. Powtórzysz najważniejszy materiał przed wyjazdem, a w trakcie pracy w Niemczech szybko odnajdziesz w nim potrzebne zwroty. Aby otrzymać Samouczek, zadzwoń do Działu Rekrutacji: 12 341 15 15.
  • Zależy Ci na szybkim wyjeździe? Wspomóż samodzielną naukę lekcjami z lektorem w wygodnej dla Ciebie formie, np. przez telefon lub Internet (np. na komunikatorze Skype). Co ważne, terminy zajęć ustalane są indywidualnie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  • Wolisz naukę w grupie? Akademia Opiekunów we współpracy z ATERIMA MED organizuje w wielu miastach Polski stacjonarne kursy językowe „Niemiecki dla opiekunów”, dla osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Zapisy pod numerem telefonu 12 347 64 64.
  • Już pracujesz w Niemczech i potrzebujesz szybkiego wsparcia w konkretnej sytuacji językowej? Możesz zadzwonić do Akademii Opiekunów i otrzymasz pomoc.

Szansa na dobrą i legalną pracę w Niemczech

Jeśli znasz dobrze język niemiecki, w wakacje możesz zarobić w ATERIMA MED nawet 1600 EUR na rękę + atrakcyjne premie.

Dla osób dopiero uczących się języka niemieckiego, wyjazd do Niemiec to szansa na szybsze opanowanie języka, a także zdobycie doświadczenia i cennych referencji. Wynagrodzenie przy podstawowym j. niemieckim na początku jest niższe, jednak w ATERIMA MED stawka miesięczna zawsze wynosi co najmniej 1000 EUR na rękę lub więcej. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy wiele materiałów edukacyjnych i szerokie wsparcie, dzięki któremu mogą poprawić swoją znajomość niemieckiego, a tym samym otrzymać wyższe wynagrodzenie.

Aplikuj

Wakacje to najlepszy czas na wyjazd, zwłaszcza, jeśli dopiero uczysz się języka niemieckiego. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na kontakt ze strony naszego konsultanta.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kontakt

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do naszego Działu Rekrutacji. Jak się z nami skontaktować:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.