Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zarezerwuj dla siebie ofertę z Premią Letnią: nawet 1600 EUR na rękę + PREMIE!

Najwyższe zarobki oraz dodatkowe premie – lato to najlepszy czas na wyjazd do pracy w opiece. Zaplanuj swój wyjazd z ATERIMA MED już dziś i wykorzystaj okazję na zarobienie nawet 1600 EUR netto + PREMIE. Liczba zleceń z Premią Letnią jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz, aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę. 

Premie Letnie

Jak mogę otrzymać latem wyższe wynagrodzenie?

Latem szukamy zmienniczek dla naszych stałych Opiekunek, dlatego mamy więcej ofert z atrakcyjnym wynagrodzeniem: nawet 1600 EUR na rękę + PREMIE. Możesz sprawdzić je TUTAJ. Promujemy również bonusami dłuższe pobyty (np. 2,5 lub 3 miesiące) w okresie wakacyjnym.

Stałych Opiekunów zapraszamy po szczegóły do swojego koordynatora, a osoby zainteresowane podjęciem współpracy do Działu Rekrutacji, tel. +48 12 341 15 15.

Pracując w ATERIMA MED masz gwarancję:

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED masz gwarancję

Możesz wybrać spośród wielu ofert pracy i zdecydować, która jest dla Ciebie najlepsza.

Jak długo trwa wyjazd?

Najkrótsze zlecenia trwają 4 tygodnie, ale warto rozważyć dłuższy wyjazd, który wiąże się z możliwością większego zarobku. Latem mamy też pojedyncze wyjazdy na okres 3 tygodni.

Chcesz zarobić pieniądze bez wyjeżdżania do Niemiec?

Jeśli nie możesz wyjechać do pracy w okresie letnim, poleć nam godną zaufania opiekunkę. Jeśli wyjedzie do pracy z ATERIMA MED, otrzymasz dodatkowy bonus finansowy: 400 zł brutto. Natomiast jeśli polecisz nam rodzinę niemiecką, latem otrzymasz za to nawet 500 EUR na rękę.

Skontaktuj się niezwłocznie z Działem Rekrutacji ATERIMA MED, wybierz dogodną dla siebie ofertę pracy i wykorzystaj szansę na wysokie zarobki.

Zadzwoń +48 12 341 15 15,

Wypełnij formularz: https://www.aterima-med.pl/

Odwiedź jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.

Chcesz poznać lepiej naszą firmę i sprawdzić, jak pracujemy? Polub nas na facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy