Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zarezerwuj dla siebie ofertę z Premią Letnią: nawet 1600 EUR na rękę + PREMIE!

Najwyższe zarobki oraz dodatkowe premie – lato to najlepszy czas na wyjazd do pracy w opiece. Zaplanuj swój wyjazd z ATERIMA MED już dziś i wykorzystaj okazję na zarobienie nawet 1600 EUR netto + PREMIE. Liczba zleceń z Premią Letnią jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz, aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę. 

Premie Letnie

Jak mogę otrzymać latem wyższe wynagrodzenie?

Latem szukamy zmienniczek dla naszych stałych Opiekunek, dlatego mamy więcej ofert z atrakcyjnym wynagrodzeniem: nawet 1600 EUR na rękę + PREMIE. Możesz sprawdzić je TUTAJ. Promujemy również bonusami dłuższe pobyty (np. 2,5 lub 3 miesiące) w okresie wakacyjnym.

Stałych Opiekunów zapraszamy po szczegóły do swojego koordynatora, a osoby zainteresowane podjęciem współpracy do Działu Rekrutacji, tel. +48 12 341 15 15.

Pracując w ATERIMA MED masz gwarancję:

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED masz gwarancję

Możesz wybrać spośród wielu ofert pracy i zdecydować, która jest dla Ciebie najlepsza.

Jak długo trwa wyjazd?

Najkrótsze zlecenia trwają 4 tygodnie, ale warto rozważyć dłuższy wyjazd, który wiąże się z możliwością większego zarobku. Latem mamy też pojedyncze wyjazdy na okres 3 tygodni.

Chcesz zarobić pieniądze bez wyjeżdżania do Niemiec?

Jeśli nie możesz wyjechać do pracy w okresie letnim, poleć nam godną zaufania opiekunkę. Jeśli wyjedzie do pracy z ATERIMA MED, otrzymasz dodatkowy bonus finansowy: 400 zł brutto. Natomiast jeśli polecisz nam rodzinę niemiecką, latem otrzymasz za to nawet 500 EUR na rękę.

Skontaktuj się niezwłocznie z Działem Rekrutacji ATERIMA MED, wybierz dogodną dla siebie ofertę pracy i wykorzystaj szansę na wysokie zarobki.

Zadzwoń +48 12 341 15 15,

Wypełnij formularz: https://www.aterima-med.pl/

Odwiedź jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.

Chcesz poznać lepiej naszą firmę i sprawdzić, jak pracujemy? Polub nas na facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!