Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED wydłuża godziny pracy – nasza infolinia dostępna już od godziny 8:00!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów osób starszych postanowiliśmy wydłużyć godziny dostępności naszej głównej infolinii. Teraz do ATERIMA MED można dzwonić w godzinach 8:00-17:00 w każdy dzień powszedni.

Do tej pory nasze telefony stacjonarne działały od godziny 9:00, ale część zgłaszających się do nas kandydatów prosiło o możliwość rozmowy o wcześniejszej porze. Dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć godziny pracy naszej infolinii, by jeszcze bardziej ułatwić kandydatom kontakt z Konsultantami ds. rekrutacji w ATERIMA MED.

Główna infolinia dla kandydatów do pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech:

tel.: +48 12 341 15 15
dostępna: poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-17:00

 A może wolisz spotkać się z nami w jednym z biur ATERIMA MED? Nasze lokalizacje znajdziesz tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15