Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED wydłuża godziny pracy – nasza infolinia dostępna już od godziny 8:00!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów osób starszych postanowiliśmy wydłużyć godziny dostępności naszej głównej infolinii. Teraz do ATERIMA MED można dzwonić w godzinach 8:00-17:00 w każdy dzień powszedni.

Do tej pory nasze telefony stacjonarne działały od godziny 9:00, ale część zgłaszających się do nas kandydatów prosiło o możliwość rozmowy o wcześniejszej porze. Dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć godziny pracy naszej infolinii, by jeszcze bardziej ułatwić kandydatom kontakt z Konsultantami ds. rekrutacji w ATERIMA MED.

Główna infolinia dla kandydatów do pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech:

tel.: +48 12 341 15 15
dostępna: poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-17:00

 A może wolisz spotkać się z nami w jednym z biur ATERIMA MED? Nasze lokalizacje znajdziesz tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy